Тізерні партнерські програми

тізерна реклама

Останнім часом таких програм розвелось дуже багато. На багатьох сайтах Ви часто можете побачити тізерні рекламні блоки, які своїм сенсаційним текстом чи зображенням заманюють Вас перейти на сайт рекламнодавця.

У сьогоднішній статті я хочу зробити короткий огляд тізерних партнерок, з якими працюю останнім часом, і які регулярно виплачують зароблені кошти.

Тізер (від англ. teaser - дразнилка) - вид рекламного повідомлення, у якому текст поєднується з картинкою. Часто рекламне звернення будується у формі загадки, заманюючи відвідувача на сайт сенсаційним зверненням чи зображенням. Іноді тізери називають ще інформерами або рекламними інформерами.

Маркетинговий прийом, заснований на використанні тізерів, носить назву тізерна реклама, а посередників, за допомогою яких можна купувати та продавати цю рекламу, іменують тізерними партнерками.

Особливістю даного виду заробітку є те, що оплата йде за кожне натиснення по рекламі. Рекламні оголошення дуже часто носять сенсаційний характер, чим заохочують відвідувачів Вашого сайту клікати по рекламі. Разом з тим, ціна кліку як правило буває невисокою, тому можна стверджувати, що це швидше заробіток на кількості, а не на якості.

На серйозному сайті таку рекламу ставити не дуже влучно, а от для сайту розважальної тематики вона повністю підходить.

Сьогодні я хочу розповісти про 3 перевірені мною тізерні партнерки, їх переваги та недоліки.

сайт BodyClick.net1. BodyClick

Переваги:
- приймаються практично будь-які сайти;
- дуже гнучкі налаштування сайтів: фільтр категорій, стоп-слова та ін.;
- можна встановлювати мінімальну ціну кліка;
- є досить непоганий набір баннерів для заробітку на рефералах.

Недоліки:
- досить незручний інтерфейс;
- порівняно невисока ціна кліка. Якщо ставити високу мінімальну ціну – кількість оголошень для показу різко зменшується, і на сайті показується майже одна і та сама реклама.

Середня ціна 1 кліка у цій партнерці за останній місяць у мене вийшла 0,45 руских рублів, що в перерахунок на гривні становить десь 12 копійок. Малувато, але люди клікають на рекламу цієї партнерки досить добре, тому сумарний заробіток за місяць вийшов непоганий.

Виплати у цій системі заробітку проводяться щотижня по четвергам, мінімальна сума - 100 рублів.

сайт TeaserNet.com2. TeaserNet

Переваги:
- приймають практично всі сайти;
- є фільтр заборонених до показу тематик;
- є досить непоганий набір баннерів для заробітку на рефералах.

Недоліки:
- порівняно низька середня ціна за клік;
- доволі незручний інтерфейс.

Середня ціна кліка у мене вийшла 0,54 рублів (приблизно 15 копійок). Як бачити, середня ціна трошки вища від попередньої партнерки, разом з тим, «клікабельність» була не такою високою, тому сумарний заробіток вийшов менший.

Виплати ця партнерка поводить щотижня по четвергам, мінімально можна отримати 15 рублів.

сайт Pay-Click.ru3. PayClick

Переваги:
- досить висока ціна за клік (російський трафік – 1.5 рублів, інші країни – 0,5 рубля);
- простий та зрозумілий інтерфейс.

Недоліки:
- не можна фільтрувати категорії показу реклами;
- не можна встановлювати мінімальну ціну кліка, ціна вже визначена системою;
- відсутні готові баннери для реферальної програми;
- не приймаються сайти з відвідуваністю менше 150 уніків на добу (для безкоштовних хостингів - 300 уніків);
- не приймаються сайти з україномовним контентом.

Середній заробіток з 1 кліка вийшов десь 0.99 рублів, що в перерахунок на гривні становить десь 27 копійок. В цілому, вважаю, досить непогано.

Мінімальна сума для виплати - 15 рублів. Виплати проводяться по четвергам, щоправда часто досить пізно ввечері.

сайт LadyCash.ruТакож розробники PayClick пропонують ще одну свою партнерку, яка досить подібна до попередньої, але створена для сайтів жіночої тематики - LadyCash. Тому, якщо у Вас є такий сайт, краще показувати на ньому "жіночу" рекламу, ефективність її в такому разі буде більшою.

Якщо Ви запитаєте мене, яка ж з цих партнерок найкраща – точно не зможу відповісти. В усіх них є та проблема, що при повторних заходах людини на сайт реклама починає повторюватися і більше не приваблює того відвідувача, який її вже бачив. Тому я б радив комбінувати різні партнерки, для того, щоб досягти максимального ефекту.

Також жаль, що жодна з цих партнерок не показує україномовної реклами. І якщо у Вас український сайт і ви хочете показувати виключно українську рекламу - ставте Adsense чи Директ. Як варіант - учать у програмі обміну трафіком, наприклад у цій - RedTram. Це не заробіток, але додаткових відвідувачів на Ваш сайт ця програма допоможе залучити.

Дякую за увагу.

Коментарі тимчасово вимкнені / Комментарии временно отключены