Біржа GetGoodLinks: перші враження

GetGoodLinks

Хороших сервісів для торгівлі гіперпосиланнями можна на пальцях порахувати. Я маю на увазі таких, де є багато замовників і де зручний функціонал.

Однією із таких бірж, з якою я нещодавно познайомився, є GetGoodLinks. Мені вдалося додати туди декілька сайтів і навіть заробити пару копійок, тому хочу поділитися першими враженнями.

GetGoodLinks - це один із нових проектів від творців Gogetlinks. Тому і функціонал досить схожий. Якщо Ви наловчилися працювати в одній біржі, то легко звикнете і до другої.

Через біржу GetGoodLinks можна розміщувати на своєму веб-ресурсі постові (там вони називаються "короткі замітки"), контекстні гіперпосилання та посилання-картинки. Що цікаво, до системи приймаються не лише блоги, а й інші сайти (мені вдалося засунути туди портал). Щоправда модерація досить строга, але якщо сайт якісний - то Ви пройдете її.

На відміну від більш відомого сервісу Gogetlinks, біржа GetGoodLinks "заточена" під просування у Гуглі. Тобто, при ціноутворенні до уваги приймається PageRank сторінки і AlexaRank. А ось тІЦ до уваги не береться, тому сайти навіть з невисоким показником можуть заробляти тут досить і досить непогано.

Ось, наприклад, шкала середніх (рекомендованих) цін для сайту, який має сторінки із PR 0, 1, 2, 3, 4 та Alexa Rank близько 500 000.

ціни в GetGoodLinks

Мене приємно подивувала ціна за ссилку у розмірі 1854 рублів (на наші гроші це десь 470 грн.). Заробіток, на мою думку, досить непоганий як за одну штуку. І це не теоретично, заявки на розміщення поступають, хоч і не часто, але все ж є.

Також працює пошук рекламодавців - Ви можете самостійно шукати заявки для свого сайту/блогу, вказуючи ціни, які Вам подобаються. Якщо заявок у пошуку не виявлено - пробуйте зменшувати ціни і знову шукати.

І останнє - про виведення зароблених грошенят.

Якщо Ви тільки-но зареєструвалися у системі, то зароблені гроші можна буде отримати аж через 3 місяці. Це зроблено для того, щоб захистити рекламодавців від нечесних веб-майстрів, котрі полюбляють знімати розміщені ссилки. Коли цей термін мине і все нормально, вважайте, що довір'я до себе Ви завоювали і тоді вже кошти можна одразу виводити.

Якщо Вас зацікавила дана інформація - зареєструватися можна тут (рефссилка): реєстрація у GetGoodLinks.

Хто зареєструвався по рефссилці - може розраховувати на консультації чи будь-яку допомогу від мене у системі GetGoodLinks. Не встидайтеся контактувати через контакт-форму на сторінці Контакти.

Дякую за увагу і гарних Вам заробітків!

Коментарі тимчасово вимкнені / Комментарии временно отключены