Чи варто реєструвати сайт у каталогах

реєстрація у каталогах вже не актуальна?

Сьогодні я хочу розповісти Вам про реєстрацію сайту у каталогах та відповісти на запитання, чи є взагалі сенс цим займатися заради просування власного сайту.

Багато хто вважає реєстрацію в каталогах невід'ємною складовою просування сайту, без якої аж ніяк не можна обійтися. І на багатьох форумах та сайтах в Інтернеті можна знайти пропозиції із прогону сайту по каталогах, в яких обіцяють вражаючі результати. Але це далеко не так.

Користь може принести хіба що реєстрація у Яндекс-каталозі, DMOZі чи в якісних каталогах при крупних порталах. Тобто користь буде у тому випадку, якщо ви отримаєте ссилку із трастового сайту. Більшість же каталогів трастовими не є, оскільки не містять ніякої корисної інформації, а сам лише спам. Також дуже багато з них забанені у пошукових системах.

Тому від усіляких прогонів по білих, сірих, чорних чи інших тисячах каталогів сайтів, яких розплодилася просто неймовірна кількість - толку абсолютно ніякого. А молодим сайтам це може бути навіть і небезпечно - різка поява численних ссилок із сайтів сумнівної якості може погано сприйнятися пошуковими системами.

Ще рік-другий назад прогоном по каталогам сайтів можна було хоч якось впливати на пошукову видачу по низькочастотним запитам, і навіть "нагнати" непоганий тІЦ - але це було колись. У сучасних умовах можна сказати що переважна більшість каталогів у плані просування та покращення показників цитованості не працює.

Так що не витрачайте даремно сили, час та гроші на реєстрацію по каталогах, а потратьте краще їх на щось корисніше - наприклад, написання статей.

А щоб Вам не стало сумно після прочитання даної статті - пропоную послухати веселу пісеньку:

Коментарі тимчасово вимкнені / Комментарии временно отключены