Що робити, якщо не прийшов чек Google Adsense

Google AdSense

Якщо Ви працюєте із системою заробітку Google Adsense, то рано чи пізно можете зіткнутися із такою проблемою, що не прийшов чек Google Adsense. Як правило, чеки мені доставляють звичайною поштою упродовж 2-3 тижнів, сам Google пише що час доставки 3-4 тижні, але якщо вже пройшло часу значно більше місяця - то тут щось не гаразд.

Що могло трапитися із Вашим чеком?

Враховуючи те, як працює наша пошта, лист із чеком міг по недбалості загубити поштар. Також цікавий сусід міг залізти у поштову скриньку та "взяти почитати" Вашого листа. Дуже переживати не варто, тому що чеки Гугла іменні, і банки приймають їх тільки особисто від власника, по паспорту. Ніхто, крім Вас, чеком скористатися не зможе, але грошей нема і це вже неприємно.

Отже, що робити, коли не прийшов чек?

Найперше, якщо Ви підозріваєте, що хтось краде листи безпосередньо із Вашої поштової скриньки - раджу змінити адресу доставки чека на більш надійну. Наприклад, вписати у налаштуваннях аккаунту адресу Ваших батьків чи інших близьких родичів. Врахуйте, якщо Ви внесете зміни після 15 числа місяця, чек буде доставлений ще по старій адресі.

Далі потрібно замовити повторне відправлення чеку. Зробити це можна не раніше, ніж через 60 днів від першої виписки чеку (дату виписки чеку можна подивитися у своєму аккаунті AdSense). Трохи довго чекати, раніше можна було повторне замовлення робити після 25 числа наступного місяця, але нічого не вдієш.

Повторне замовлення чеку можна зробити за допомогою форми. Зауважте, що суму заробітку у формі треба вказувати у євро, як у інтерфейсі, а не в доларах, як у чеку.

Через деякий час після запиту повторної виписки чека на сторінці "Історія платежів" з'явиться рядок, що платіж був повернутий в Ваш аккаунт. І якщо це повідомлення з'явилося до 15 числа, то дана сума буде включена в платіжний цикл ще цього місяця, в іншому випадку - на наступний.

І ще одна порада. Якщо у Вашому чеку досить солідні суми - то є зміст замовляти експрес-доставку чеку через кур'єрську службу. Коштує кожна така доставка 15 євро і чек доставляється до тижня часу. Ясно, якщо чеки приходять на 100 доларів, то така плата за доставку буде завеликою.

Коментарі тимчасово вимкнені / Комментарии временно отключены