Програми для моніторингу зворотніх посилань

Програми для моніторингу зворотніх посилань

Нещодавно я писав пост про непорядних партнерів, котрі тишком-нишком знімають партнерські посилання зі своїх сайтів чи приховують їх від індексації пошуковими системами. Сьогодні поговоримо про програми, які можуть перевіряти наявність зворотніх чи куплених Вами посилань, а також те, чи не закриті вони від пошукових роботів.

Звичайно, все це можна робити і вручну, без програми, якщо кількість таких посилань невелика. Але при великих обсягах даних на допомогу Вам може прийти програмне забезпечення, створене спеціально з такою метою.

Коли я почав шукати таке програмне забезпечення, найперше мені потрапила на очі програма SP-Links 1.2.

Простенька програма, зручна у користуванні, але головним її недоліком є те, що вона не виявляє, чи ссилка відкрита до індексації. Просто контролює її наявність.

SP-Links 1.2

Лінк для завантажування: http://www.wosoft.ru/load/20-1-0-5897

Linking The Web 2.0. На відміну від попередньої, дана програма може визначати, чи не закрита ссилка від індексації, але пристосована вона до роботи більше з текстовими та покупними ссилками (там вказується термін розміщення посилання). Також мені було незрозуміло, як занести в базу інформацію не про текстовий лінк, а про баннер, тому що програма обов’язково вимагала прописувати анкор. Так що якщо Ви ведете обмін кнопками, нею буде досить проблематично скористатись.

Linking The Web 2.0.

Лінк для завантажування: http://www.linking-the-web.com/linking-the-web.shtml

Ну і ще одна програма, яку я знайшов - CodeCheck v.1.1. Головною відмінністю від попередніх двох варіантів є платність програми. Правда коштує вона символічно – всього 1 долар – але я так і не зрозумів, за що її оплачувати. Адже вона також не робить головного – не перевіряє, чи не прихована бува ссилка від індексації, а лише її наявність на сторінці, що роблять і попередні дві.

CodeCheck v.1.1.

Лінк для завантажування: http://delphidevelop.ru/load/21-1-0-47

Так що ситуація з програмами для моніторингу зворотніх посилань поки що така, що не має оптимального рішення для автоматизації цього процесу. З описаних вище програм особисто мені найбільше сподобалася Linking The Web 2.0, якщо не брати до уваги те, що вона не може контролювати розміщення кнопок/банерів.

Може Ви знаєте якийсь путній програмний продукт для таких цілей – то киньте будь-ласка ссилочку у коментах.

До зустрічі!

Коментарі тимчасово вимкнені / Комментарии временно отключены