Виведення WebMoney в Україні

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Усі, хто заробляє якісь гроші в Інтернеті, рано чи пізно стикаються з проблемою переведення електронних грошей у реальні. Раніше з цим було досить сутужно, але на даний час є багато сервісів, які приймуть від Вас WebMoney чи іншу електронну валюту, і виплатять Вам "живі" гроші.

У сьогоднішній статті я зроблю невеликий огляд систем виведення WebMoney в Україні, з якими працював і які підтвердили мені свою надійність та порядність.

Отож, є два основні напрямки виведення WebMoney у готівкові кошти:

Обмінних пунктів зараз є доволі багато і всі з них мають свої особливості. Я хочу розглянути сьогодні 4 обмінні сервіси, з якими я працював і до яких і надалі звертають у разі потреби.

Щоб ніхто із обмінних пунктів не ображався 🙂 - я посортував їх по Business Level у Webmoney у порядку зменшення:

сайт Obmennik.ws1. Обменник.ws
- у цьому сервісі можна як виводити кошти, так і обмінювати різноманітні валюти;
- швидке зарахування коштів на Ваш рахунок після оплати;
- наявність програми лояльності та партнерської програми;
- сервіс має досить високий BL - на сьогоднішній день.

Read also:   Альтернативний спосіб зняття коштів з чеків Google Adsense

сайт WmChange.in.ua2. WmChange.in.ua
- у цьому сервісі можна виводити кошти та обмінювати деякі електронні валюти (WMZ на WMU і WMU на WMZ);
- швидке зарахування коштів на Ваш рахунок після оплати;
- наявність програми лояльності та партнерської програми;
- можна отримати кошти готівкою у Києві;
- сервіс має досить високий BL - на сьогоднішній день.

сайт Cardshop.com.ua3. CARDSHOP.com.ua
- у цьому сервісі можна виводити кошти, поповняти рахунки мобільних операторів України та ще багато чого оплачувати;
- швидке зарахування коштів на Ваш рахунок після оплати;
- можна отримати кошти готівкою у Луцьку (правда за це беруть додатково 1%);
- сервіс має досить високий BL - на сьогоднішній день.

сайт 1000wmz.com4. 1000wmz.com
- у цьому сервісі можна виводити кошти та поповняти рахунки мобільних операторів України;
- швидке зарахування коштів на Ваш рахунок після оплати;
- підтримка клієнтів у коментарях прямо на сайті;
- сервіс має досить високий BL - на сьогоднішній день.

Тарифи на обслуговування для зручності порівняння я звів до таблиці. Але зауважте, що в даних сервісах суми комісій можуть відрізнятися у залежності від розміру платежу, розміру особистої знижки, а також можуть змінитися у будь-який момент. Тут наведені дані, які були зібрані сьогодні:

  obmennik.ws wmchange.in.ua cardshop.com.ua 1000wmz.com
комісія за виведення гривні 1.4% 2%, мінімум 2$ 3% 0.8%
за 100 WMZ можна отримати 769 грн. 772.12 грн. 760.00 грн. 787.37 грн.
за 10000 WMR можна отримати 2600.00 грн. 2496.00 грн. 2500.00 грн. 2700.00 грн.
Read also:   Як не можна заробляти в Інтернеті

 

Тепер стосовно Укргаранту. Його найвагомішою перевагою є те, що ця система не бере ніяких додаткових комісій, Ви сплачуєте лише стандартні 0.8% Webmoney. Недоліки: у залежності від обраного методу переказу коштів він може тривати до 3-х днів, а також Ви можете виводити лише WMU, тому якщо у Вас на гаманці інша валюта, її обов'язково потрібно попередньо обміняти на гривню - а це можуть бути додаткові втрати як на курсі обміну, так і ще одна сплачена комісія за переказ коштів у розмірі 0.8%.

Для виведення коштів через Укргарант перейдіть за адресою https://banking.ukrgarant.com/?mode=perevod, авторизуйтесь там за допомогою Webmoney Keeper, погоджуйтесь на всі умови (звісно, якщо хочете працювати з Укргарантом) та обирайте, яким способом відправити WMU в банк.

А способів тут є декілька:

  1. переказ на прикріплену карту (щоб прикріпити карту, попередньо дізнайтесь у своєму банку платіжні реквізити);
  2. миттєвий переказ на випущену карту - прямо через веб-інтерфейс Ви можете замовити собі карту БМ Банку, на яку кошти будуть поступати зразу ж після виведення. Карта коштує 61.5 WMU за обслуговування на 3 роки. Комісія на зняття готівки з такої карти у мережі банкоматів АТМоСфера - 0.8%;
  3. миттєвий переказ на карту Альфа Банку;
  4. переказ на банківський рахунок (якщо у Вас є відкритий поточний рахунок, попередньо дізнайтесь у своєму банку реквізити цього рахунку);
  5. переказ по системі "Аваль-Експресс";
  6. переказ по системі "Софт" Укрсоцбанку.
Read also:   Обмін електронних валют

Не забудьте також уточнити у Вашому банку, чи є у Вас комісії на поступаючий платіж. Наприклад, на миттєвих картах Приватбанку такої комісії немає, а на соціальних (зарплатна, пенсійна) - комісія 1% за нецільове поповнення карти.

Отже, вибираєте спосіб, який Вам найбільше підходить, заповняєте необхідні дані, якщо потрібно - чекаєте на перевірку банківської карти чи поточного рахунку. Коли все готово для виводу - система надішле Вам рахунок на Webmoney, оплачуєте його і чекаєте на свої грошенята.

Як бачите, способів як вивести Веб-мані в Україні є достатньо, вибирайте той, який Вам вигідніший. А в одній із наступних статей я розповім, де можна вигідно обмінювати електронні валюти.


17 Comments on "Виведення WebMoney в Україні"

 1. Найдешевший спосіб виведення гривень – УГА. 0,8% вивід + 1% – зняття з банківського рахунку. Дешевше навряд чи знайдете.
  З валютою ситуація гірша. Тепер напряму ВМЗ виводити не можна, тому приходиться обмінювати. Однозначно найвигідніший варіант – обмінна біржа вебмані.

  • 1% – зняття з банківського рахунку – це не обов’язково, залежить від умов обслуговування в конкретному банку. Є карти чи рахунки, по яких відсутня комісія на зняття готівки.

   • Так, це не обов”язково. Але якщо немає за зняття, то є за зарахування. Тобто все-рівно мінімум 1% треба буде заплатити. Переглянув свого часу умови в багатьох банках. За меншу комісію банк не буде бавитися з нашими грошима. Принаймні, я таких не знаю.

    • Є варіанти, коли немає ні за зняття, ні за зарахування, але є щомісячна плата за обслуговування рахунку. При певному обороті це значно вигідніше, ніж платити процент.
     Ну і ще – якщо через Укргарант виводити на карту БМ банку – то там 0.8% за зняття готівки.

     • Є варіанти, коли немає ні за зняття, ні за зарахування, але є щомісячна плата за обслуговування рахунку. – можете навести якісь приклади (досить цікаво, хоча тепер не такі великі суми виводяться).
      В БМ банку немає комісії за зарахування? Якщо ні, то економія з 10 000 грн – 20 грн. (10 000 * 0,2%) (небагато, але гроші 🙂

 2. а я використовую свій спосіб)))
  вже про нього писав http://www.sergunik.name/?p=24

 3. дякую, дуже актуально 🙂 сподіваюся, колись процес обмуну-виводу коштів займатиме менше часу :/

  • Вже зараз ввід-вивід коштів через Укргарант і Альфа-Банк є миттєвим, також більшість нормальних обмінників виводять кошти на карту Приватбанку за лічені секунди

 4. На прикріплену картку краще всього, по перше безпечно, по друге без зайвих втрат, по третє швидко.

 5. На кредитку від Приватбанку вивід проводиться?

  • І на кредитку, і на миттєву, і на зарплатну, тільки при виводі на зарплатну приватбанк знімає 1% від суми вхідного платежу.

 6. Поки найвигідніший варіант виводити на розрахункову картку приватбанку http://konus.org.ua/pryvatbank-myttjeva-karta-rozrahunkova-chy-kredytka/ – тут можна глянути чим вона відрізняється від інших. По суті виходить, що комісія вебмані 0,8% + комісія на вхідний платіж 0,5%, з банкомату знімаєте вже без комісії.

 7. найвигідніший є вивід через укргарант на такий розрахунковий рахунок, де відсутні вхідні комісії та відсотки за зняття коштів.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*