Як зробити прозорий фон у картинки

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: , ,

Іноді виникає необхідність відредагувати малюнок, зробивши у нього прозорим фон. Буває трапиться картинка, але фон її не пасує до Вашого сайту, і хочеться зробити його прозорим. Ясне діло, якщо маєте Фотошоп та вмієте у ньому працювати - можна це зробити і там. Але існує і простіший спосіб, так би мовити, "для чайників".

Якось блукаючи по Інтернету, я натрапив на статтю про графічний редактор Pixlr Photo Editor. До речі, це не звичайний графічний редактор, а онлайн-редактор. Ось ссилка на нього - http://pixlr.com/editor/.

Саме ця програма і допоможе нам зробити картинку з прозорим фоном у форматі PNG.

Маємо, наприклад, таке зображення:

кубик

Я хочу прибрати з нього чорний фон і зробити його прозорим.

Для цього заходимо у програму Pixlr Photo Editor, обираємо пункт "Open image from computer" (Відкрити зображення з комп'ютера) і завантажуємо потрібну картинку. Одразу ж змініть мову програми на українську (меню Language->Українська мова).

Read also:   Як зробити список останніх коментарів у WordPress

Pixlr Photo Editor

Справа у віконечку "Шари" Ви побачите мініатюру картинки і замочок. Клацніть мишою двічі по замочку (має появитися "пташка" у квадратику). Таким чином Ви знімаєте блокування з фону.

Чарівна паличкаПісля цього вибираєте інструмент "Чарівна паличка" (зліва на панелі інструментів), підносите її до фону малюнка та клацаєте мишою. Фон виділиться штриховою лінією. Клавішою Delete знищуєте фон.

малюнок готовий!

Тепер можна зберігати малюнок. Для цього у меню редактора вибираєте Файл->Зберегти, задаєте ім'я для файлу та формат - PNG (прозоре, повноякісне).

Ось що у мене вийшло:

кубик з прозорим фоном

Ну ось і все. Сподіваюся, я відповів на запитання: Як зробити прозорий фон у картинки?


Be the first to comment on "Як зробити прозорий фон у картинки"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*