Змінюємо смайли у Вордпресі

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Ніколи не задумувалися над тим, щоб замінити смайли на Worpress? Як на мене, стандартні смайли, які входять у комплект поставки Вордпресу, виглядають не дуже привабливо. Але якщо хтось побажає їх змінити - то є багато різних способів це зробити, про деякі з них хочу розповісти.

стандартні смайли WordPress

По-перше, існує ряд плагінів, які дозволяють це зробити. Наприклад, плагін Tango Smilies, який надає просто гігантський набір смайлів, і до того ж додає зручну "клікабельну" форму для їх введення.

Tango Smilies виглядають наступним чином:

Tango Smilies

а завантажити їх можна звідси - http://wordpress.org/extend/plugins/tango-smileys-extended/.

До речі, якщо такий гігантський набір смайлів Вам здався завеликим, то в установках плагіну можна вибрати різні варіанти відображення, у тому числі і розмір смайлів.

Другий спосіб - це звичайна заміна графічних файлів смайликів новими. Ці файли знаходяться на Вашому сервері у папці Вордпресу /wp-includes/images/smilies/. Тобто потрібно знайти інші смайли і перезалити їх у цю папку. Лише слідкуйте, що назви старих та нових файлів співпадали та самі смайли відповідали по значенню один одному.

Read also:   Найнеобхідніші плагіни для WordPress

Звідки взяти ці нові смайли для заміни? Найкращий варіант - це, звісно, намалювати самому. Але це і найскладніший варіант. Проте є непоганий онлайн-генератор, який призначений саме для того, щоб малювати смайли - http://smiles.33b.ru/smiliemaker/.

Також можна вибрати смайли із сайту "Колобок" - http://kolobok.us/ чи взяти у програми QIP (вони можуть знаходитися у цій папці C:\Program Files\QIP\Skins\ICQ5\Smilies\Animated).

Ну і якщо ж ліньки робити все перераховане вище - можете просто скористатися моїм набором смайликів, який встановлено на даному блозі, і закачати їх у папку /wp-includes/images/smilies/.

🙂 😀 🙁 😮 😯 😕 😎 😡 😛 😐 😉 😳
😆 😥 👿 😈 🙄 ❗ ❓ 💡 ➡ :mrgreen:

Ось і все 🙂

P.S. Ледь не забув сказати. Якщо колись будете оновлювати WordPress, система автоматично відновить старі смайли. Тому їх знову потрібно буде вивантажити на сервер з Вашого комп'ютера.


Be the first to comment on "Змінюємо смайли у Вордпресі"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*