Нова кнопка +1 від Google

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Нещодавно компанія Google анонсувала нову фішку - кнопку "+1", яку можна встановити на свій сайт. Раніше подібна кнопка відображалася лише в результатах пошуку на google.com. А вже тепер усі бажаючі можуть встановити її собі на сайт.

Яка ж користь від даної кнопки?

Як і будь-яка з інших кнопок соціальних мереж, вона дає можливість поділитися з друзями цікавою чи важливою інформацією, виразити своє ставлення до прочитаної інформації, а також може містити лічильник, скільки людей уподобало собі конкретну статтю. А ще, що важливо, у результатах пошуку Гугла Ваші читачі зможуть побачити, які саме сторінки уподобали їх друзі, що послужить їм певною рекомендацією для відвідання сайту.

Для того, щоб отримати код кнопки, потрібно спершу перейти за адресою http://www.google.com/webmasters/+1/button/index.html і там обрати мову та дизайн кнопки:

вибір мови та дизайну кнопки

По замовчуванню кнопка іде в комплекті з лічильником. Але якщо Вам лічильник не потрібен, його можна відключити у вкладці "Розширені параметри".

Read also:   Про соціальні кнопки та їх використання на сайтах

кнопка GoogleКоли визначилися із дизайном, можна копіювати код і встановлювати собі на сайт. Також можете отримати код тут, тоді кнопка буде виглядати так само, як у мене на блозі.

Першу частину коду встановіть в межах тегів <head></head> або перед тегом </body>

<script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js">
{lang: 'uk'}
</script>

Другу частину коду потрібно встановити у місці, де буде відображатися сама кнопка. Якщо це блог на WordPress, скоріш за все код потрібно вставити у шаблон публікації single.php:

<g:plusone size="medium"></g:plusone>

Як бачите, встановити таку кнопку зовсім не складно.

Раджу Вам додати її собі на сайт, думаю, що в неї доволі непогані перспективи, оскільки дана кнопка на відміну від усіх інших інтегрується із пошуковою системою Google і дозволить залучати додаткових відвідувачів на сайт саме з результатів пошуку.


Leave a comment

Your email address will not be published.


*