Про SEO та заробіток

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: , ,

Всім привіт!

Доволі часто на теренах УАнету став зустрічати осудження сайтів/блогів про заробіток та СЕО. Чимало коментаторів, за моїми спостереженнями, притримуються ідеї, що блог – це особистий щоденник і негоже на ньому заробляти. Ідея досить цікава, і оскільки даний блог має пряме відношення до SEO та заробітку, пропоную її обговорити.

Люди є різні і життєві цілі у них також різні. Одні прагнуть визнання, інші достатку, треті - переконані альтруїсти. Реалії повсякденного життя можна спроекціювати в онлайн - тут майже все так само. Життєві цілі людей, зайнятих сайтобудуванням, відображаються у стратегіях розвитку сайтів. В результаті з'являються комерційні та некомерційні ресурси про природу, здоровий спосіб життя, домашніх тварин, секс, спорт, відпочинок, заробіток в Інтернеті, політику, про все на світі - усі з них мають право на існування, якщо не шкодять жити іншим.

Завжди вважав, що створення нового та корисного здатне допомогти іншим людям розвиватися, вирішити їх проблеми. А вибравши для творіння тему грошей чи заробітку - не обов'язково означає загубити душу. До того ж, в SEO немає грошей 😉

Read also:   Чи варто реєструвати сайт у каталогах

А яка Ваша думка? Чи потрібно розвивати в УАнеті ідеї онлайн-заробітку, і зокрема, чи варто розвивати даний блог?

Дякую за увагу.


6 Comments on "Про SEO та заробіток"

 1. Думаю у кожного є своя голова на плечах, і він може робити, те, що цікаве йому, а не те, що вважається поганою модою чи не одобрюють інші. Те, що дехто осуджує той чи інший блог, з якогось боку навіьб добре. Адже це як не як, але ПІАР, а піар зайвим не буває. 🙂

 2. Якщо є можливість то чому б і не заробити, але це ОСОБИСТА думка кожного. Даний блог варто розвивати, хай люди вчаться нового.

 3. Якщо є можливість, то варто заробити. Ті хто осуджує seo і всякий манімейкінг просто задавлені жабою та власними невдачами в цій галузі і мають в житті інші цілі, погляди і способи отримання прибутку.

  Шкода лише що в україномовному інеті, а тим паче блогінгу про seo гроші обертаються невеликі відносно. Ми дуже пасуєм перед сусідами.

 4. Моя думка така, що від будь-якого заробітку відмовлятися не варто. Ви хіба погляньте як почали працювати і заробляти грошенята родини наших керманичів. Вони на всіх рівнях влади від місцевої і до самої головної стараються заробити трохи грошенят. А як показує практика це “трохи” дуже часто виражається цифрами зі шести знаками, та ще й в умовних одиницях.
  Так якщо можеш працювати в УАнеті, працюй. Праця завжди робила людину більш достойною. А що то за праця, коли за неї не отримуєш винагороди? То хіба дурні працюють “на халяву”.

 5. Треба розвивати, особливо цікаво читати тоді коли ті хто пишуть мають досвід у цій сфері

 6. У мене є один блог на ЖЖ, який ніколи не монетаризуватиму, тіьлки через те, що там все дуже філософське та особисте. Всі решта тематичні сайти – монетаризовані. Якщо залишити щось таким, що не приносить прибуток, то на це просто не вистачатиме часу.

  Пишіть та розвивайте цей блог на здоров’я!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*