Про SEO та заробіток

В СЕО немає грошей

Всім привіт!

Доволі часто на теренах УАнету став зустрічати осудження сайтів/блогів про заробіток та СЕО. Чимало коментаторів, за моїми спостереженнями, притримуються ідеї, що блог – це особистий щоденник і негоже на ньому заробляти. Ідея досить цікава, і оскільки даний блог має пряме відношення до SEO та заробітку, пропоную її обговорити.

Люди є різні і життєві цілі у них також різні. Одні прагнуть визнання, інші достатку, треті - переконані альтруїсти. Реалії повсякденного життя можна спроекціювати в онлайн - тут майже все так само. Життєві цілі людей, зайнятих сайтобудуванням, відображаються у стратегіях розвитку сайтів. В результаті з'являються комерційні та некомерційні ресурси про природу, здоровий спосіб життя, домашніх тварин, секс, спорт, відпочинок, заробіток в Інтернеті, політику, про все на світі - усі з них мають право на існування, якщо не шкодять жити іншим.

Завжди вважав, що створення нового та корисного здатне допомогти іншим людям розвиватися, вирішити їх проблеми. А вибравши для творіння тему грошей чи заробітку - не обов'язково означає загубити душу. До того ж, в SEO немає грошей 😉

А яка Ваша думка? Чи потрібно розвивати в УАнеті ідеї онлайн-заробітку, і зокрема, чи варто розвивати даний блог?

Дякую за увагу.

Коментарі тимчасово вимкнені / Комментарии временно отключены