SEO-аналіз сайту

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Для того, щоб вибрати ефективні методи пошукової оптимізації та слідкувати за розвитком сайту необхідно проводити SEO-аналіз. Можна сказати, що SEO-аналіз – це перший етап у просуванні, в якому виявляються слабкі та сильні сторони Вашого сайту, а також сайтів-конкурентів.

Є багато сервісів, які дозволяють проводить комплексний SEO-аналіз сайту, тобто Вам не варто перевіряти кожен показник окремим сервісом, тому що це займе доволі багато часу. Усі ці сервіси можна об’єднати у дві групи:

  1) онлайн-сервіси;
  2) «десктопні» програми.

Стосовно онлайн-сервісів для SEO-аналізу, можна скористатись сайтом http://pr-cy.ru/ або http://www.bname.ru/tools/webmasters/analysis/.

Дані сервіси дадуть Вам можливість оцінити такі параметри, як проіндексованість сайту, кількість входжень, густина, вага ключових слів із заголовку, тексту, інформацію про кількість зовнішніх та внутрішніх гіперпосилань, індекси цитувань тІЦ та PageRank, наявність сайту у каталогах Яндекса, DMOZ, дані рейтингу Alexa, серверну інформацію та ін. Bname.ru ще додатково покаже головних Ваших конкурентів по ТОП-20 Гугла.

Read also:   Школоло

Із «десктопних» програм хочу виділити непогану та безкоштовну програмку, випущену компанією «Ашманов і партнери», яка також дає можливість провести швидкий аудит сайту. Називається вона Site-Auditor і завантажити її можна звідси.

Site-Auditor

Можливості даної програми:

  1. виводить індекси цитування тІЦ та PR;
  2. перевіряє кількість проіндексованих сторінок сайту в основних пошукових системах;
  3. визначає зовнішні лінки (щоправда не дуже точно);
  4. визначає наявність сайту у ключових каталогах Інтернету;
  5. моні торить сервіси статистики на сайті;
  6. робить аналіз коду (header, title, description, ключові слова, показує текст, виділений тегами h, b, strong, i, em, які частини коду закриті noindex).

Окрім цього, програма дає можливість вивчати видимість сайту у пошукових системах, конкурентів, аналізувати релевантність сторінок та багато іншого.

Також серед сеошників великою популярністю користуються такі програми як CS Yazzle, SeMonitor, Allsubmiter, про які я планую розповісти у наступних публікаціях.


3 Comments on "SEO-аналіз сайту"

 1. Хороша програма, вже десь рік, як знею знайомий 🙂

 2. Привіт.
  Виникла проблема, можливо хтось знає як вирішити або дасть якусь пораду:http://konus.org.ua/tsikava-sytuatsiya-iz-indeksu-google-vypala-tilky-holovna-storinka/

  • Витягність мене зі спаму. Другий раз пишу на вашому блозі, коментарі не відображаються (

Leave a comment

Your email address will not be published.


*