Налаштування плагіну All in One SEO Pack

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: , ,

Плагін All in One Seo Pack - найкращий, на мою думку, сео-плагін для системи WordPress. Але наскільки він буде ефективно виконувати свої сео-функції, у значній мірі залежить від його налаштувань. Тому сьогодні цим і займемося.

Найперше коротка інформація про плагін для тих, хто ще про нього не чув. All in One SEO Pack дозволяє "оптимізувати" Ваш блог на WordPress під пошукові системи шляхом задання правильного формату TITLE, закриття від індексації рубрик та архівів, використання тегу rel=canonical для уникнення проблеми із дубльованим контентом і т.п.

Завантажити плагін All in One SEO Pack можна звідси.

А тепер приступаємо до налаштувань.

  1. Plugin Status. Має бути обраний пункт Enabled, інакше плагін не працюватиме.
  2. Home Title. Тут напишіть текст для TITLE на головній сторінці. Найчастіше тут вказується назва блогу, добре, коли вона містить високочастотний ключовик.
  3. Home Description. Це опис головної сторінки. Даний текст може з'являтися у результатах пошуку як опис сайту (сніппет).
  4. Home Keywords (comma separated). Ключові слова, через кому. Це все для головної сторінки. Ключові слова можна і не вказувати взагалі, толку від них 0.
  5. Canonical URLs. Обов'язково увімкніть цю опцію. Це дозволить додавати де потрібно тег rel=canonical, і таким чином можна не боятися, що на сайті буде дубльований контент (наприклад, той самий текст у статті і на сторінках рубрик та архівів)
  6. Rewrite Titles. Увімкніть дану опцію. Це дозволить зробити заголовки сторінок дружніми до пошукових систем.
  7. Далі йдуть налаштування форматів самих заголовків. Найкраще зробити так, щоб по замовчуванню заголовки містили назви статей чи відповідних рубрик. У мене, наприклад, зроблено так, як на скріні нижче:

  All in One SEO Pack

  8. SEO for Custom Post Types та Custom Post Types for SEO Column Support. Ці настройки дозволяють додати додаткові колонки для сео у списку статей у Майстерні Вордпресу. Причому як на мене цей список після цього стає досить не зручним, тому я не раджу включати дані налаштування.
  9. Use Categories for META keywords. Краще за все даний пункт виключити. На оптимізацію це не вплине, а зайві ключові слова у коді сторінки нам не потрібні.
  10. Use Tags for META keywords. Так само раджу вимкнути цю опцію. Див. пункт 9.
  11. Dynamically Generate Keywords for Posts Page. Дана можливість дозволяє динамічно генерувати ключові слова, що здійснює доволі велике навантаження на хостинг. Тому не включайте цю опцію.
  11. Use noindex for Categories. Обов'язково включіть. Це закриє від індексації за допомогою тегу noindex сторінки з рубриками. По-суті там дубльований контент, і не потрібно нам, щоб він індексувався.
  12. Use noindex for Archives. Аналогічно як у пункті 11, тільки закриваємо від індексації архіви. Потрібно включити дану опцію.
  12. Use noindex for Tag Archives. Аналогічно як у пунктах 11 та 12, закриваємо від індексації архіви тегів (міток).
  13. Autogenerate Descriptions. Автогенерування description. Раджу виключити дану опцію, у зв'язку із значним навантаженням на хостинг.
  14. Capitalize Category Titles. Якщо ви включите дану можливість, усі перші букви у TITLE будуть великими, незалежно від того, як Ви їх написали. Має швидше естетичне значення, тому можете вмикати, а можете і ні.

Ось такі головні налаштування плагіну All in One SEO Pack. Але на цьому оптимізація блогу на вичерпується. Додатково про оптимізацію блогу на WordPress читайте у статтях:


Leave a comment

Your email address will not be published.


*