Як не можна заробляти в Інтернеті

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Всім привіт!

Традиційно статті на сайтах про заробіток починаються зі слів «Як заробити …». Хочу трохи порушити цю традицію, оскільки знання про те, чого не можна робити в Інтернет-бізнесі є не менш важливими.

Якось на днях зустрів одного знайомого, а він мені каже: «Буду закривати сайт». Кажу йому: «А чому так?» Він відповідає: «Та зробив сайт, поставив на нього рекламу Гугла, став клікати по рекламі, а ті мудаки з Гугла мене забанили!»

Мені навіть в голову не приходило запідозрити раніше цю людину у непорядності, але більшість чомусь не вбачає у подібному нічого поганого. Нібито гроші в Інтернеті беруться нізвідки і таким чином ніхто нікого не обманює. Або «подумаєш, Гугл не обідніє». До слова, за рекламу в Google Adsense платить не сам Гугл, а рекламодавці, котрі замовляють через нього рекламу, а він ще й комісію отримує.

Спробуйте себе поставити на місце рекламодавця і чи захотіли б Ви оплачувати за такі кліки по Вашій рекламі? Так що правильно робить Адсенс, що банить, і будь-яка система заробітку забанить за подібне.

Read also:   Обмін електронних валют

Тому перша порада: будьте порядними.

З людиною, котра буває в бізнесі чи в партнерстві нечесною і це стало відомо іншим – не хочуть мати справи. Хоча даною статтею, думаю, порядності навчити не вийде, вона має бути передана людині батьками у процесі виховання.

І ще одна порада: не будьте захланними.

Буває потрапиш на щойно створений сайт, інформації - нуль, а він вже згори донизу обліплений рекламою. Відвідувачів 10 на день, а власник гордо усвідомлює, що він заробляє в неті. Найбільше мене дратують виринаючі вікна, тому я намагаюсь не заходити на сайти, котрі викидують перед очима всяке виринаюче лайно.

Замість обвішувати молодий сайт рекламою, спочатку постарайтесь зробити його цікавим, привабливим, наростити відвідуваність, покращити показники цитованості – а тоді вже і заробляти стане значно цікавіше.

Особливо стриманим потрібно бути при заробітку на біржах гіперпосилань. Можливість легкого заробітку може затьмарити голову веб-майстру і він зажадає розпродати всі рекламні місця якнайшвидше, не аналізуючи сайти, котрі потрапляють на модерацію. Це може призвести до того, що Ваш сайт буде забанений пошуковими системами.

Read also:   Як мене забанив Google Adsense

До речі, про те, як безпечно торгувати гіперпосиланнями у сапі, можете почитати у цій статті: «Мінімізація ризиків при продажах гіперпосилань через Sape».

Все. Будьте чесними і гарних Вам заробітків в неті!

P.S. Все написане вище – суб’єктивна думка автора. Можете мати ці поради в носі 😉


6 Comments on "Як не можна заробляти в Інтернеті"

  1. Цікаво про адсенс

  2. Мене Адсенс теж банив, причому я по своїх блоках не клікав, бо знав, що за це банять 🙂 Але Адсенс вирішив, що є якісь порушення. До того ж, вони не повідомляють конкретну причину. Отак…

    • Буває, що друзі роблять “ведмежу послугу”. Припустимо є організація і там в мережі декілька десятків комп’ютерів, з яких друзі час від часу хочуть допомогти власнику сайту “заробити”. В результаті Адсенс це розцінює як наклікування

  3. Так ця проблема дуже актуальна, є дуже багато людей, які намагаються знайти нечесні способи заробітку, але рано чи пізно це виявляється і негативно впливає на подальшу долю в світі інтернет бізнесу.

    • ця проблема, до речі, стосується не лише заробітку, а і будь-якого іншого партнерства. наприклад, обмінку ссилками.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*