Як не можна заробляти в Інтернеті

Як не можна заробляти в Інтернеті

Всім привіт!

Традиційно статті на сайтах про заробіток починаються зі слів «Як заробити …». Хочу трохи порушити цю традицію, оскільки знання про те, чого не можна робити в Інтернет-бізнесі є не менш важливими.

Якось на днях зустрів одного знайомого, а він мені каже: «Буду закривати сайт». Кажу йому: «А чому так?» Він відповідає: «Та зробив сайт, поставив на нього рекламу Гугла, став клікати по рекламі, а ті мудаки з Гугла мене забанили!»

Мені навіть в голову не приходило запідозрити раніше цю людину у непорядності, але більшість чомусь не вбачає у подібному нічого поганого. Нібито гроші в Інтернеті беруться нізвідки і таким чином ніхто нікого не обманює. Або «подумаєш, Гугл не обідніє». До слова, за рекламу в Google Adsense платить не сам Гугл, а рекламодавці, котрі замовляють через нього рекламу, а він ще й комісію отримує.

Спробуйте себе поставити на місце рекламодавця і чи захотіли б Ви оплачувати за такі кліки по Вашій рекламі? Так що правильно робить Адсенс, що банить, і будь-яка система заробітку забанить за подібне.

Тому перша порада: будьте порядними.

З людиною, котра буває в бізнесі чи в партнерстві нечесною і це стало відомо іншим – не хочуть мати справи. Хоча даною статтею, думаю, порядності навчити не вийде, вона має бути передана людині батьками у процесі виховання.

І ще одна порада: не будьте захланними.

Буває потрапиш на щойно створений сайт, інформації - нуль, а він вже згори донизу обліплений рекламою. Відвідувачів 10 на день, а власник гордо усвідомлює, що він заробляє в неті. Найбільше мене дратують виринаючі вікна, тому я намагаюсь не заходити на сайти, котрі викидують перед очима всяке виринаюче лайно.

Замість обвішувати молодий сайт рекламою, спочатку постарайтесь зробити його цікавим, привабливим, наростити відвідуваність, покращити показники цитованості – а тоді вже і заробляти стане значно цікавіше.

Особливо стриманим потрібно бути при заробітку на біржах гіперпосилань. Можливість легкого заробітку може затьмарити голову веб-майстру і він зажадає розпродати всі рекламні місця якнайшвидше, не аналізуючи сайти, котрі потрапляють на модерацію. Це може призвести до того, що Ваш сайт буде забанений пошуковими системами.

До речі, про те, як безпечно торгувати гіперпосиланнями у сапі, можете почитати у цій статті: «Мінімізація ризиків при продажах гіперпосилань через Sape».

Все. Будьте чесними і гарних Вам заробітків в неті!

P.S. Все написане вище – суб’єктивна думка автора. Можете мати ці поради в носі 😉

Коментарі тимчасово вимкнені / Комментарии временно отключены