Біржа GetGoodLinks: перші враження

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Хороших сервісів для торгівлі гіперпосиланнями можна на пальцях порахувати. Я маю на увазі таких, де є багато замовників і де зручний функціонал.

Однією із таких бірж, з якою я нещодавно познайомився, є GetGoodLinks. Мені вдалося додати туди декілька сайтів і навіть заробити пару копійок, тому хочу поділитися першими враженнями.

GetGoodLinks - це один із нових проектів від творців Gogetlinks. Тому і функціонал досить схожий. Якщо Ви наловчилися працювати в одній біржі, то легко звикнете і до другої.

Через біржу GetGoodLinks можна розміщувати на своєму веб-ресурсі постові (там вони називаються "короткі замітки"), контекстні гіперпосилання та посилання-картинки. Що цікаво, до системи приймаються не лише блоги, а й інші сайти (мені вдалося засунути туди портал). Щоправда модерація досить строга, але якщо сайт якісний - то Ви пройдете її.

На відміну від більш відомого сервісу Gogetlinks, біржа GetGoodLinks "заточена" під просування у Гуглі. Тобто, при ціноутворенні до уваги приймається PageRank сторінки і AlexaRank. А ось тІЦ до уваги не береться, тому сайти навіть з невисоким показником можуть заробляти тут досить і досить непогано.

Read also:   Тізерні партнерські програми

Ось, наприклад, шкала середніх (рекомендованих) цін для сайту, який має сторінки із PR 0, 1, 2, 3, 4 та Alexa Rank близько 500 000.

ціни в GetGoodLinks

Мене приємно подивувала ціна за ссилку у розмірі 1854 рублів (на наші гроші це десь 470 грн.). Заробіток, на мою думку, досить непоганий як за одну штуку. І це не теоретично, заявки на розміщення поступають, хоч і не часто, але все ж є.

Також працює пошук рекламодавців - Ви можете самостійно шукати заявки для свого сайту/блогу, вказуючи ціни, які Вам подобаються. Якщо заявок у пошуку не виявлено - пробуйте зменшувати ціни і знову шукати.

І останнє - про виведення зароблених грошенят.

Якщо Ви тільки-но зареєструвалися у системі, то зароблені гроші можна буде отримати аж через 3 місяці. Це зроблено для того, щоб захистити рекламодавців від нечесних веб-майстрів, котрі полюбляють знімати розміщені ссилки. Коли цей термін мине і все нормально, вважайте, що довір'я до себе Ви завоювали і тоді вже кошти можна одразу виводити.

Read also:   Обмін електронних валют

Якщо Вас зацікавила дана інформація - зареєструватися можна тут (рефссилка): реєстрація у GetGoodLinks.

Хто зареєструвався по рефссилці - може розраховувати на консультації чи будь-яку допомогу від мене у системі GetGoodLinks. Не встидайтеся контактувати через контакт-форму на сторінці Контакти.

Дякую за увагу і гарних Вам заробітків!


17 Comments on "Біржа GetGoodLinks: перші враження"

 1. І для тих хто думає, що рефлінк то така штука, яка завдяки вашій роботі дозволяє автору нажитися. Це помилка – реферальне посилання дає бонуси його власнику від системи і ніхто нівкого нічого не краде.

  • саме так. Той, хто реєструється по рефлінку – нічого не втрачає, комісійні платить система. Якщо інформація мені була цікавою, я завжди реєструюся по рефці.

 2. О і собі там тре зареєструватися бо маю кілька блогів (СДЛ) з піер.

 3. Також там зареєстрований. Зразу заявок не дуже то йшло але коли встановив ціну 50 рублів то  щодня 1-3 заявки ідуть

  • Попробуй пошук заявок (Поиск кампаний), можна знайти багато пропозицій і по цінах вище середніх

 4. Мій один сайт прийняли але просять підтвердження і я його підтвердити не можу, сьогодні його мають заблокувати(( Є ще один там, то з нього вже через тиждень отримаю першу виплату. 🙂

  • Мені теж доводилося підтверджувати сайт у GoGetLinks. По e-mail не вийшло, тому що у whois домена не відображався email. Мусив заради цього діла оформляти персональний атестат webmoney. Постарайся його отримати – якщо попросити реєстратора, то він зможе упродовж дня видати цей атестат.

 5. розцінки там непогані, але сервіс трохи глючить. розміщуєш лінк на сторінці, яка, згідно з табличкою ГГЛ має ПР2, надсилаєш рекламодавцю, але раптом вискакує табличка, що на тій сторінці ПР0, а не 2. в мене вже пару разів таке було 🙁

  • сервіс дійсно місцями глючний, але там написано, що він ще “бета”, треба писати про глюки в саппорт

Leave a comment

Your email address will not be published.


*