Апгрейднув фотоапарат

Теги:

Точніше сказати не апгрейднув, а повністю оновив, накінець позбувшись своєї цифрової "мильнички" та придбавши людський апарат. У зв'язку з чим, думаю, на цьому блозі тепер окрім сеошних статей і статей про заробіток будуть з'являтися усілякі фотогалереї.

Довго придивлявся до сучасної техніки, прочитав купу відгуків в Інтернеті і вирішив зупинити свій вибір на моделі Canon EOS 600D з об'єктивом 18-135.

Canon EOS 600D

Вже трохи його потестив, хоча ще повністю у ньому розібрався, і хочу відзначити, що це є досить зручний у користуванні апарат з цілою купою фішок як для "чайників", так і для "просунутих юзерів". Особливо корисним мені видався поворотний дисплей ззаду фотоапарату, завдяки якому зручно фоткати об'єкти згори і знизу, а також знімати відео. Досить непогано вийшли перші фото у темряві - на головній картинці статті - вид на вечірній Сихів з мого вікна.

Взагалі вважаю, що з технічних засобів фотоапарат має бути неодмінним супутником блогера, так само як і ноутбук чи мобільний телефон, адже статті з ілюстраціями та фотографіями завжди цікавіше читати, ніж простий текст. А в нашому житті багато чого можна сфотографувати, щоб потім було що згадати (майже як у пісні Скрябіна).

Read also:   Місто Київ. День перший


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


2 Comments on "Апгрейднув фотоапарат"

  1. Щоб почерпути деякі знання в області фотографії раджу зайти на сайт yaryna.net і познайомитися із статтями про мистецтво фотографії.

  2. Хороше придбання! 😉

Leave a comment

Your email address will not be published.


*