Хитруни на біржах гіперпосилань

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

На різних біржах гіперпосилань, з якими я працюю, а це Сапа, GoGetLinks та GetGoodLinks, помітив одну цікаву тенденцію – регулярно поступають на модерацію або з’являються у результатах пошуку одні і ті самі заявки, які оптимізатори ніколи не підтверджують.

Який сенс їм це робити – запитаєте мене? Зрозуміло, що сенс не в тому, щоб закупити гіперпосилань на свій сайт, адже вони цього і не роблять, а в тому, щоб отримати безкоштовний трафік. Адже будь-яка популярна біржа гіперпосилань має десятки чи навіть сотні тисяч клієнтів, і багато з них переглядають заявки, які їм поступають. Я також дуже часто переглядаю сайти, які хочуть купити у мене гіперпосилання.

Що цікаво, левова доля таких сайтів – це сайти, котрі мають відношення до SEO чи ІТ-індустрії, тобто те, що може бути цікавим людям, котрі працюють з біржами гіперпосилань в якості веб-майстрів.

На скріншоті нижче видно перелік пропозицій від одного із таких сайтів на біржі GetGoodLinks, які вибило внаслідок пошуку заявок. Причому оптимізатор зробив достатню кількість проектів, щоб його лінк добре кидався у вічі посеред інших заявок.

Read also:   Біржі гіперпосилань як інструмент SEO

заявки на GetGoodLinks

Теоретично, внаслідок такої діяльності може бути і конверсія. Наприклад, Ви як веб-майстер перейшли на такий сайт, а це сайт-обмінник електронних валют, а Вам якраз потрібно обміняти веб-мані – от Ви і стаєте клієнтом такого хитруна. Чого і треба було досягти.

Що робити з такими хитрунами?

Можна просто не звертати на них уваги, але врахуйте, що на біржах GoGetLinks та GetGoodLinks існує ліміт заявок (200 штук на місяць), які Ви можете самі надіслати оптимізаторам. Якщо Ви будете надсилати запрошення таким хитрунам - ліміт буде розтрачатися, а в результаті нічого не отримаєте.

Ще можна поскаржитись адміністрації біржі, і якщо вони дійсно нічого не купують, а лише генерують заявки – по їдеї мали б їх забанити. Можна також стати активним користувачем їхнього сайту, якщо він Вам сподобався 🙂 Я таких хитрунів додаю до чорного списку, і вони мені більше не заважають працювати.

Так що боріться з хитрунами, але самі не хитруйте 😉 Бо може трапитися так, що треба буде закупити гіперпосилань – а Ви у чорному списку 🙁 🙂


Be the first to comment on "Хитруни на біржах гіперпосилань"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*