Як покращити Alexa Rank

Alexa Traffic Rank

Alexa Rank - всесвітньовідомий та один із найстаріших показників оцінки якості сайту. Спирається, в основному, на відвідуваність веб-ресурсу та його вік. Чим меншим є його значення - тим краще.

В уанеті та рунеті йому не приділяли великої уваги, його поважають швидше американські чи західноєвропейські веб-майстри. Але останнім часом цим показником стали цікавитися і на наших теренах, у зв'язку з тим, що Alexa Rank приймається до уваги при визначенні цін на біржі вічних гіперпосилань GetGoodLinks.

Найперше навчимося перевіряти значення показника Alexa Rank. Найкраще це зробити на офіційному сайті сервісу www.alexa.com, ввівши Ваш домен у відповідне поле на цьому сайті. Або можна одразу перейти за посиланням http://www.alexa.com/siteinfo/vash_domen.com, замішивши vash_domen.com на Ваш домен. Окрім значення Alexa Rank, там Ви зможете переглянути кількість зовнішніх посилань на Ваш сайт, та хто саме на Вас зсилається (Sites Linking In).

Ще для перегляду значення Alexa Rank можна скористатися універсальними сервісами для SEO-аналізу.

Хочете знати, яким має бути добре значення Alexa Rank? Спробуйте порівняти показник свого сайту із показниками крупних сайтів та порталів та подивіться, наскільки сильно відрізняються значення. Якщо показник має мільйонне значення - це свідчить про слабку якість ресурсу згідно Alexa. Врахуйте, що повна назва показника Alexa Traffic Rank, тому одним із головних параметрів визначення рівня якості є саме трафік на сайті, а отже маловідвідувані ресурси не отримають хорошої оцінки від Алекси.

І тепер про те, як покращити значення показника Alexa Rank (тобто зменшити його):

    1. Встановіть тулбар або статусбар Алекси для Firefox, порадьте іншим людям це зробити. Це дать можливість Алексі враховувати хоча б деякі заходи на Ваш сайт. Не полінуйтесь поставити тулбар хоча б собі у браузер - і порівняєте результат через місяць 😉 Розпочати установку тулбару чи статусбару можна перейшовши по лінку www.alexa.com/toolbar.

    2. Встановіть віджет Alexa на свій сайт. Кожен відвідувач, котрий перейде на сайт Алекси по цьому віджету - принесе Вам бали, що допоможе покращити оцінку якості Alexa Rank. Сформувати віджет можна на цій сторінці: www.alexa.com/siteowners/widgets.

    Готовий віджет може виглядати наприклад так:

    3. Якщо є можливість, зробіть англомовну версію сайту. Таким чином Ви залучите хоча б деякий англомовний трафік, де у користувачів частіше трапляється встановлений тулбар Алекси. Це також допоможе покращити показник.

    4. Ну і остання порада - працюйте над збільшенням відвідуваності сайту, заохочуйте Ваших відвідувачів коментувати на ньому, адже саме відвідуваний та популярний сайт буде мати добрий показник Alexa Rank. Добре, якщо серед відвідувачів Вашого сайту будуть веб-майстри, саме вони найчастіше користуються тулбарами Алекси і завдяки їм Ви зможете покращити параметр Alexa Rank.

Бажаю Вам успіхів у просуванні Ваших сайтів і до зустрічі!

Коментарі тимчасово вимкнені / Комментарии временно отключены