Плагін FancyBox для виводу зображень у Вордпресі

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: , ,

Всім привіт!

Якось на одному блозі мені захотілося удосконалити зовнішній вигляд фотогалерей. Зображення галерей там виводяться за допомогою плагіна NextGen Gallery, але жоден із наявних там ефектів виводу зображень мені не сподобався.

Тому вирішив пошукати альтернативи і наткнувся на досить непоганий, як на мене, плагін для виводу зображень у Вордпресі під назвою FancyBox.

Плагін FancyBox вміє відкривати зображення у спливаючому вікні, є навігаційні кнопки для перегляду попереднього та наступного зображення, а також інші функції, такі як затемнення фонового екрану, анімаційні переходи і т.д.

Зовнішній вигляд вікон виводу зображень, розташування кнопок і надписів, гама кольорів – все це легко можна змінити в налаштунках плагіну у вкладці Appearance.

налаштування плагіну FancyBox

А оскільки інтерфейс англійською мовою, опишу головні налаштування, щоб Вам легше було розібратися:

    Border Color – колір зовнішньої границі вікна виводу зображення
    Close Button – кнопка закриття вікна (хрестик). Поставте «пташку», якщо бажаєте, щоб вона показувалася та виберіть, в якому куті вона відображатиметься.
    Padding – розмір та колір поля довкола зображення
    Overlay Options – затемнення фону. Поставте «пташку», якщо хочете, щоб при виведенні зображень фон затемнювався та оберіть силу затемнення від 0 (прозорий) до 1 (непрозорий)
    Show Title – щоб виводилися підписи до зображень, опція має бути включена.
Read also:   Як зробити список найбільш обговорюваних публікацій у WordPress

Ще можна спробувати поекспериментувати з опціями у вкладці Animation (анімація), наприклад, там можна змінити швидкість анімованих переходів. Опції в інших вкладках краще не чіпати, якщо не розумієте про що йдеться, там і так все добре налаштовано.

Завантажити плагін можна звідси: FancyBox for WordPress.

Після встановлення плагіну, якщо Ви використовуєте фотогалерею NextGen Gallery - відключіть в налаштунках JavaScript ефект для виводу зображень, щоб він не конфліктував із скриптом FancyBox.

P.S. До речі, є версії скрипта FancyBox і для інших CMS, а також для сайтів на «чистому» HTML.


Leave a comment

Your email address will not be published.


*