Повернення блудного чека

Усі, хто працює із Google AdSense, знають, що на доставку чека доводиться чекати десь до місяця часу і що це нормально. Але якщо пройшло значно більше часу і Ви не знайшли у своїй поштовій скриньці конверта від Гугла – то тут вже щось не гаразд.

Раніше я ніколи не мав проблем із доставкою чеків, але у вересні не отримав очікуваного листа від Гугла. Тому через 2 місяці від дати оформлення платежу я розпочав процес повторної виписки чеку. Про процедуру повторного замовлення платежу читайте у статті Що робити, якщо не прийшов чек Google Adsense.

І ось декілька днів назад у своїй поштовій скриньці я знайшов цього блудного чека. Честь і хвала нашій пошті, яка невідомо де носила мого листа понад три місяці і вкінці кінців доставила його по призначенню. Зрозуміло, що чек з цього конверту уже недійсний, а платіж вже включено до наступного чека, тому здавати його в банк не має сенсу. Залишу собі на пам’ять.

До речі, Приватбанк за обробку недійсного іменного чека бере комісію 10 доларів.

Отакі то пироги.

P.S. Якщо Вам також не прийшов вчасно чек гугла – раджу не поспішати анулювати його та замовляти повторний платіж, краще ще з місяць почекати – може і Ваш блудний чек повернеться.

Be the first to comment on "Повернення блудного чека"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*