Повернення блудного чека

Теги: , ,

Усі, хто працює із Google AdSense, знають, що на доставку чека доводиться чекати десь до місяця часу і що це нормально. Але якщо пройшло значно більше часу і Ви не знайшли у своїй поштовій скриньці конверта від Гугла – то тут вже щось не гаразд.

Раніше я ніколи не мав проблем із доставкою чеків, але у вересні не отримав очікуваного листа від Гугла. Тому через 2 місяці від дати оформлення платежу я розпочав процес повторної виписки чеку. Про процедуру повторного замовлення платежу читайте у статті Що робити, якщо не прийшов чек Google Adsense.

І ось декілька днів назад у своїй поштовій скриньці я знайшов цього блудного чека. Честь і хвала нашій пошті, яка невідомо де носила мого листа понад три місяці і вкінці кінців доставила його по призначенню. Зрозуміло, що чек з цього конверту уже недійсний, а платіж вже включено до наступного чека, тому здавати його в банк не має сенсу. Залишу собі на пам’ять.

Read also:   Збільшуємо доходи у Sape.ru

До речі, Приватбанк за обробку недійсного іменного чека бере комісію 10 доларів.

Отакі то пироги.

P.S. Якщо Вам також не прийшов вчасно чек гугла – раджу не поспішати анулювати його та замовляти повторний платіж, краще ще з місяць почекати – може і Ваш блудний чек повернеться.


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "Повернення блудного чека"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*