Ще один спосіб виведення WebMoney в Україні

Теги: ,

Привіт усім! Колись я вже писав пост про виведення WebMoney в Україні, але пройшло вже доволі багато часу і багато чого змінилося у світі, у тому числі і віртуальному. В принципі, усі описані у тій статті системи виводу електронних грошей працюють і по сьогоднішній день, а сьогодні я хочу розповісти ще про один напрямок виведення, яким став користуватися останнім часом.

Мова йде про обмінник Changer.ru. Раніше ця система працювала суто як обмінник електронних валют, потім там було додано можливість виведення рублів на російські банки, а нещодавно з’явилась підтримка гривневих карт VISA і зовсім нещодавно ще й Приват-24.

Changer.ru

Чому я звертаю увагу саме на цю систему? Роблю це з двох причин:

  • по-перше, там досить хороші курси для виведення вебмані у готівкову гривню, дуже часто найвигідніші серед відомих мені подібних систем;
  • по-друге, система має досить цікаву програму лояльності. Це і знижки при досягненні певного рівня обороту коштів, і щотижневі виплати бонусів у залежності від Вашого місця у рейтингу клієнтів.
Read also:   Як мене забанив Google Adsense

Що ще зручно – у правій частині сайту видно резерви коштів для обміну та виведення. Що цікаво, якось я хотів провести операцію на суму більшу, ніж у них був резерв, звернувся до служби підтримки і резерв тут же збільшили.

Тому якщо у Вас є необхідність переводити Webmoney на платіжну карту – раджу познайомитися з даною системою. Реєстрацію можна пройти за цим посиланням. Раджу обов’язково реєструватися перед здійсненням операцій, тому що знижку можна отримати одразу ж після реєстрації.

Сподіваюсь що дана інформація була Вам корисною. До зустрічі!


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "Ще один спосіб виведення WebMoney в Україні"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*