Як зробити список найбільш обговорюваних публікацій у WordPress

Коментарі у WordPress

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: , ,

Часто виникає потреба зробити на блозі список найбільш обговорюваних постів у сайдбарі. Особливо якщо блог доволі популярний і хочеть виділити ті теми, які викликали найгостріші дискусії. А як саме зробити такий список - читайте далі.

Тут є 2 шляхи: простий і трохи складніший. У першому випадку можна скористатися якимось із готових віджетів чи плагінів для WordPress і не морочити собі голову. Це може бути скажімо плагін WordPress Popular Posts або віджет Most Commented Widget.

Але якщо не хочете обтяжувати блог зайвими плагінами чи віджетами, пропоную скористатися готовим php-кодом, який здатний виконати поставлене завдання.

Ось і сам код:

<?php $result = $wpdb->get_results("SELECT comment_count,ID,post_title FROM $wpdb->posts
ORDER BY comment_count DESC LIMIT 0 , 5");
foreach ($result as $post) {
setup_postdata($post);
$postid = $post->ID;
$title = $post->post_title;
$commentcount = $post->comment_count;
if ($commentcount != 0) { ?>
<li><a href="<?php echo get_permalink($postid); ?>" >
<?php echo $title ?></a> (<?php echo $commentcount ?>)</li>
<?php } } ?>

Вставити цей код можна у шаблон бокової колонки (сайдбару), який можна знайти у редакторі дизайну в адмінці Вордпресу. Швидше за все від буде мати назву sidebar.php.

Read also:   Найнеобхідніші плагіни для WordPress

В коді виділене жирним число 5 визначає, яку кількість постів будемо виводити у списку. Оцей фрагмент коду (<?php echo $commentcount ?>) дозволяє вивести інформацію про кількість коментарів у кожній окремій публікації. Якщо Вам це не потрібно, то просто видаліть даний шматок коду. Також теги <li> та </li> можна прибрати чи замінити на якісь інші, у залежності від того, яким має бути оформлення самого списку.


Leave a comment

Your email address will not be published.


*