Культура спілкування в Інтернеті

культура спілкування в Інтернеті

Усім привіт! Сьогодні у нас в гостях відомий львівський блогер Воробус і надіслав він нам свій гостьовий пост про культуру спілкування в Інтернеті.

  Доброго дня, шановні користувачі блогу.

  Сьогодні я би хотів поговорити про таку тему як культура спілкування в Інтернеті, а то бачу останнім часом її взагалі там нема.

  Чого тільки люди не виписують один одному у глобальній мережі. Деколи як почуєш крайом вуха від знайомих ці речі, то у самого починає розвиватися якась тупість.

  Що саме мені не подобається?

  Розпочну із того, що коли заходиш в Інтернет, то треба хоч трішки поважати людей з якими ти спілкуєшся, а то у більшості випадків починаються «панти». Цитую: «А ти лось, а ти той, а як тебе злапаю, то тобі будуть гайки, а ти тупак, а ти той….». Навіть не хочу далі продовжувати.

  Коли ж переходить до реального спілкування із цими людьми, то вони у більшості випадків замкнуті, навіть два слова зв’язати не можуть. І хто тоді крутий?

  Йдемо далі.

  Соціальні мережі.

  Ойойойоойойойй. Хто має хоч трохи досвіду спілкування у них, той знає, що тут сидить дуже багато школоти, яка так дістає своїми: «Що робиш, а постав сердечко, а ти такий класний, а може ся зустрінемо, а як ти музику скачав?».

  Ололололололо. На це все можна сказати одним дуже популярним смайликом – facepalm.

  Ой, забув ще тут додати, що люди навіть не знають що треба елементарно привітатися з людиною і поважати один одного. Чуть щось не так, одразу ж ти муд…к, а ти шма…а. Як все запущено.

  Спілкування на популярних сайтах і блогах.

  Популярні сайти і блоги – між собою трохи відрізняються і я думаю Ви знаєте, чим саме.

  Перші – мають багато коментаторів, і дуже велика серед них кількість тролів, яким як не пообсир..ати когось, то не прожити. Одразу починаються взаємні звинувачення, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, хамство і так далі.

  Що стосується блогів, то на них також з часом може утворитися спільнота, представники якої активно спілкуються між собою і з новими користувачами. Негатив тут також є, а саме хамство один до одного.

  На блогах аміни частіше терплять неповагу один до одного, а от на популярних сайтах таких неадекватів частіше одразу кидають у бан.

  Хто тільки починає спілкування в інтернеті, тому треба звикнути до того, що люди кидаються смайлами, короткими фразами і так далі. Можна зараз тут багато про то писати, але краще вже все самому з часом зрозуміти.

  А насамкінець, скажу те, що яким би не було ваше спілкування в Інтернеті – завжди залишайтеся людиною. Не думайте що в інеті всі дебіли, там також є хороші люди, з якими можна поговорити на досить цікаві теми, просто треба не помилитися 🙂

  Дякую за увагу!

Коментарі тимчасово вимкнені / Комментарии временно отключены