Мій рейтинг систем онлайн-заробітку

Теги: ,

Я ніколи тут не публікував так-званих фінстріпів – просто не люблю я фінстріпи, от і все. Ні читати, хто скільки заробив, ні тим більше писати про це.

На відміну від фінстріпу, вирішив розмістити свій рейтинг систем онлайн-заробітку.

Розрахунки для цього рейтингу були зроблені з використанням даних за січень місяць цього року, але в принципі подібна тенденція зберігається в мене уже доволі давно.

Для наглядності зробив таку діаграму:

мої заробітки

  1. Отже, на першому місці у мене Сапа. Знаю, що це не дуже добре, і знаю що вона може угробити сайт. Угробив (загнав у бан та під АГС) не один сайт, поки навчився із нею нормально працювати. Тепер все добре. І що найголовніше, у сукупному доході частка сапи становить 65%.

  2. Біржі вічних гіперпосилань GoGetLinks та GetGoodLinks. Їх доля - 15%. З точки зору безпеки ці системи заробітку є трохи кращими порівняно із сапою.

  3. Контекстна реклама Google AdSense та Яндекс Директ. Часка надходжень від контекстної реклами становить всього 9%. І це при тому, що є в наявності високо відвідувані сайти із трафіком десятки тисяч уніків на добу.

  Детальніше про заробіток на контекстній рекламі читайте тут: «Заробіток на контекстній рекламі: Adsense чи Директ?»

  4. Тізери та медійна реклама (тізери, банери, поп-андери) - 6%.

  Детальніше про заробіток на тізерній рекламі читайте тут: «Тізерні партнерські програми»

  5. Інші види заробітку – 5%.

Як бачите, основні надходження на даний час ідуть саме з продаж гіперпосилань (65+15=80%). Знаю, що тут закладений високий ризик, але я свідомо вибрав таку політику заробітку і вона мене цілком влаштовує (замість того, щоб не ризикувати і вдовільнятися копійками).

Часто чую поради, що потрібно відмовлятися від торгівлі гіперпосиланнями і переходити на контекст, але не вважаю їх слушними. Навіть за умови відмови від лінкоторгівлі не очікую зростання надходжень більш ніж на 10%.

Отакі то справи.

А Ви яким системам заробітку надаєте перевагу? І чи пробували працювати із сапою?


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Leave a comment

Your email address will not be published.


*