Як налаштувати автоматичну публікацію новин сайту на сторінку у Facebook

Теги: , ,

Вчора ми розглядали, як створити представництво свого сайту чи блогу на Facebook. Якщо у Вас вже є таке представництво чи сторінка, то добре було б налаштувати автоматичну публікацію новин Вашого сайту на цю сторінку, а як це зробити - читайте далі.

Отже, приступаємо до налаштування автоматичної публікації матеріалів з Вашого сайту на сторінку у Фейсбук. Для цього пропоную скористатися спеціальним додатком RSS Graffiti, який можна встановити через це посилання https://www.facebook.com/RSS.Graffiti?v=wall.

Коли додаток встановлений, можна розпочинати безпосередньо налаштування автоматичної публікації. Перейдіть на сторінку додатку, підтвердіть, що Ви дозволяєте йому проводити проводити дії від Вашого імені (потрібно буде натиснути кнопку наподобі Click to authorize).

Якщо все гаразд, з лівої сторони Ви побачите назву Вашої сторінки на Фейсбук і зелену позначку поряд з нею. Якщо Ви не дозволили додатку проводити публікацію від Вашого імені, позначка буде сірою. Далі натискайте на назву сторінки на Фейсбук і Ви побачите вікно для налаштувань.

Read also:   Просування в соціальних мережах

RSS Graffiti

Тисніть кнопку +Add Feed та вставляйте адресу RSS-стрічки свого сайту (блогу). Саме звідти додаток буде брати інформацію про оновлення.

Далі тисніть кнопку Edit і переходимо до додаткових налаштувань. У вкладці Basic задаються налаштування RSS-стрічки, назви сайту та головної сторінки сайту, наприклад:

налаштування RSS Graffiti

Ще Вам може знадобитися провести налаштування у вкладці Filter. Якщо у Вас на сайті чи блозі є старіші публікації від моменту створення сторінки на Фейсбук, їх також можна розмістити у стрічці новин. Для цього оберіть пункт Select next item to publish та вкажіть, з якої статті починати публікацію.

налаштування RSS Graffiti

У пункті Eligibility Age можна вказати, скільки часу має пройти з моменту публікації статті на сайті допоки вона з’явиться на сторінці Facebook. Наприклад, можна написати тут 5 хвилин, щоб було достатньо часу перевірити опубліковану статтю і внести якісь виправлення перед тим, як вона з’явиться у стрічці новин.

Ось і все. Система готова до роботи. Бажаю Вам успіхів у соціальному просуванні та до зустрічі.


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "Як налаштувати автоматичну публікацію новин сайту на сторінку у Facebook"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*