Як створити представництво сайту на Facebook

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: , ,

Соціальна мережа Facebook стає все популярнішою в Україні, люди використовують її не лише для спілкування та переписки, а й для отримання новин. Ми можемо використовувати можливості цієї соціальної мережі для просування власного сайту та збільшення потоку відвідувачів на нього.

Саме для таких цілей у Facebook можна створити спеціальну сторінку для сайту (або представництво сайту), на якій можна транслювати останні новини з Вашого веб-ресурсу. У Facebook також можна створювати групи, але для взаємодії із сайтом більше підходить саме сторінка.

Отже, для того, щоб створити таку сторінку Вам необхідно мати вже зареєстрований аккаунт на Фейсбуку та бути залогіненим у ньому. Для реєстрації представництва сайту перейдіть за цим посиланням та виберіть один із типів Вашої діяльності:

  • Приватне підприємство чи місцевий бізнес
  • Company, Organization or Institution (компанія, організація, установа)
  • Бренд чи торгова марка
  • Виконавець, гурт чи знаменитість
  • Розваги
  • Cause or Community (громадська організація, спільнота)
Read also:   Кнопки соціальних мереж: частина перша

Принципових відмінностей нема, для блогу можна обрати наприклад Cause or Community.

реєстрація сторінки сайту на Facebook

Далі задаєте назву представництва чи спільности та переходите до налаштувань. На першому етапі пропонується обрати світлину для профілю, найкраще сюди пасуватиме логотип Вашого сайту. Можна пропустити цей етап, картинку можна завантажити і пізніше.

На другому етапі пропонується залучити друзів на новостворену сторінку. Також можна пропустити цей етап, оскільки сторінка у Вас ще не готова і можливо знадобиться час для основних налаштувань, перед тим, як Ви зможете когось запрошувати.

На третьому етапі можна вказати адресу сайту, під який створюється це представництво та написати його короткий опис.

Ось і все, сторінка готова.

Після цих налаштувань люди, котрі вподобали Вашу сторінку на Фейсбук, будуть бачити Ваші новини у себе на сторінці. Для того, щоб залучити якнайбільше таких людей - прихильників до своєї сторінки, можна встановити на свій сайт спеціальний блок (віджет), який можна сформувати, перейшовши за цим посиланням. Віджет буде виглядати подібно до цього:

Read also:   Особливості використання соціальних мереж у туристичному маркетингу

віджет Facebook

Також такий віджет встановлено на моєму блозі справа. Відвідувачі Вашого сайту можуть ставити за допомогою нього «лайки» і таким чином будуть підписуватися на новини. До речі, коли у Вас буде більше 25 прихильників, можна буде змінити адресу сторінки на коротшу такого виду: www.facebook.com/назва_сторінки.

Ось і все на сьогодні. У завтрашній публікації я планую розповісти, як налаштувати автоматичну публікацію матеріалів з Вашого сайту на сторінку у Фейсбук.


Leave a comment

Your email address will not be published.


*