Непорядні партнери

Непорядні партнери

Привіт усім читачам блогу!

Сьогодні хотів би поговорити про таке неприємне явище, як непорядність у партнерських відносинах. В нашому житті ми часто стикаємося з непорядністю. Не виняток і онлайнове життя, де ми також спілкуємося, торгуємо, домовляємося про щось. І іноді буває так, що людина, з котрою ви домовилися, не виконує умов договору зі своєї сторони.

Ідея написати цей пост виникла, коли я сьогодні вирішив перевірити розміщення моїх лінків на сайтах партнерів по обміну. Потратив з годину часу на це, бо лінків таких для різних сайтів є не одна сотня. Як завжди, деякі з партнерів «втіхаря» познімали мої ссилки, декотрі із сайтів просто вже не існують.

На одному із сайтів вирішив залізти в код, глянути як там моя ссилка. І що ви думаєте? Ссилка була закрита від індексації в noindex та nofollow. Що ще цікаво, жулік-адмін з цього сайту позакривав від індексації не всі кнопки, а вибірково, мабуть ті, які йому найбільше не сподобалися 🙂 Потім ще декілька таких хитрунів виявив.

Скажу Вам, досить марудна це справа відкривати кожен окремий сайт, та ще й код дивитися. Потрібно якось автоматизувати цей процес – необхідна програма, яка би сама виконувала подібні перевірки та виявляла непорядних партнерів.

Погуглив і знайшов декілька програм, призначених саме для таких цілей. Буду розбиратися з ними, думаю згодом напишу ще про них окремий пост. Може хто має таку програму, то поділіться лінком будь-ласка.

До зустрічі!

Коментарі тимчасово вимкнені / Комментарии временно отключены