Про тролів та хамство в Інтернеті

Теги: , , ,

Інтернет стрімко увірвався в наше повсякденне життя. Здається, що немає такої людини, якій би було незнайоме слово Інтернет. Але разом з ним з'явилася особлива категорія користувачів, з якими краще не мати ніякої справи. Багатьом з нас доводиться стикатися в мережі з такими людьми, вірніше користувачами. Їх прийнято називати мережними хамами або ж тролями. Це такі істоти, котрі розважаються шляхом різних провокацій та хамства в Інтернеті.

Відразу постає питання, а навіщо вони так роблять? Відповідь досить проста - вони отримують задоволення від негативних реакцій інших людей. Це така категорія користувачів, яка навмисно створює конфлікти з іншими людьми і хочуть довести співрозмовника до нервового зриву, який зазвичай вихлюпується в онлайн. У більшості випадків цим займаються люди з розвиненим комплексом неповноцінності, які є ніким в реальному житті, а в системі Інтернету вони намагаються компенсувати цю неповноцінність. Використовуючи свою анонімність, вони уявляють себе зовсім іншими людьми, при цьому вони добре знають про безкарність та пишуть такі речі, які в реальному житті ніколи не могли б зробити. Через свою невідомість і недосяжність їм здається досить цікавим і приємним заняттям ображати та провокувати інших людей.

Read also:   Культура спілкування в Інтернеті

В Інтернеті можна зустріти професійних скандалістів, які намагаються довести своїх віртуальних співрозмовників будь-якими способами, для них це є свого роду мистецтвом. Таких хамовитих відвідувачів можна побачити в соціальних мережах, на форумах, на сайтах знайомств, в асьці і навіть в електронній пошті. Цих істот в мережі Інтернет можна зустріти практично на кожному ресурсі. Щоб не витрачати даремно свій час, Ви повинні навчитися відрізняти таких «клієнтів» від нормальних співрозмовників.

хамство в Інтернеті

Якщо Ви раптом помічаєте, що вам починають грубіянити без причини або хочуть спровокувати сварку, то найкраще буде, якщо Ви відразу перервете контакт з таким співрозмовником. Таким чином, Ви не дасте можливості хамові бачити Ваше обурення. Найкращим покаранням для троля буде ігнорування, тобто якщо Ви не піддастеся на його провокацію, і в даному випадку його мета не буде досягнута.

Проблему хамства на форумах та блогах Вам зможуть допомогти вирішити модератори ресурсів, які уважно стежать за публічними повідомленнями користувачів. При нормальній роботі модераторів до Вас навіть може і не дійти образливе повідомлення.

Read also:   Про культуру спілкування та хамство в Інтернеті

Особисто я просто ігнорую хамство.


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "Про тролів та хамство в Інтернеті"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*