Disqus-2012: перші враження

Теги: ,

Всім привіт!

Нещодавно мені на пошту прийшов лист, де пропонувалося попробувати нову систему Disqus-2012. Для тих, хто у бронепоїзді - Disqus - це така зовнішня система коментування, яку можна підключити до блогу чи будь-якого іншого сайту. На даному блозі якраз і працює така система.

Так от, сьогодні активував Disqus-2012 та ділюся першими враженнями.

Є деякі зовнішні відмінності від попереднього варіанту, перш за все кидається в очі трошки змінений дизайн. Наприклад, мені сподобалися гарно виділені кнопки для логіну в систему через свій аккаунт на Фейсбуку, в ГУглі+ чи Твіттері. Ще стало можливим поширювати коментарі, які Вам сподобалися, за допомогою цих соціальних мереж.

Disqus-2012

Також, як заявляє виробник, систему удосконалили в плані SEO і тепер Гугл буде легко визначати та індексувати коментарі.

Мені особисто нова версія Disqus сподобалася, запрошую і Вас спробувати. Для цього не потрібно нічого перевстановлювати на сайті чи блозі, достатньо лише в панелі управління Disqus у правій частині вибрати Disqus 2012 Available to All -> Choose sites to activate, обрати зі списку сайт чи декілька сайтів та натиснути кнопку Activate.


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "Disqus-2012: перші враження"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*