Як підключити комп’ютер до Інтернету через мобільний телефон (Київстар)

Теги: ,

Ще не так давно доступ до Інтернету за допомогою мобілки був нечуваною розкішшю, але час пройшов і оператори мобільного зв’язку зробили цю послугу більш-менш доступною для більшості абонентів. І дуже добре, що так зробили, бо буває їдеш кудись за місто і потрібно щось переслати через Інтернет, то береш мобільний, підключаєш його до ноутбука чи нетбука – і працюєш. А доступ до Інтернету за допомогою мобільного можна отримати майже всюди, де є покриття для дзвінків.

Далі даю інструкцію, що потрібно зробити, щоб вийти в Інтернет зі стаціонарного комп’ютера чи ноутбука за допомогою мобільного телефону, підключеного до Київстар.

  Крок 1. Найперше, потрібно пересвідчитися, чи є у Вашому мобільному телефоні модем. Щоправда, більшість сучасних телефонів модеми мають, тому це б не мало бути проблемою. Якщо модему немає - тоді нічого не вийде.

  Далі потрібно під’єднати телефон до комп’ютера. Я роблю це за допомогою шнура, але можна і через bluetooth. При першому підключенні Windows мала б виявити нове обладнання (той же модем, карту пам’яті в мобілці, може ще щось). Якщо у комплекті з мобільним продавався диск - найкраще використати його, щоб установити усі драйвери на комп'ютер.

  Якщо диску немає, то завжди можна знайти необхідне програмне забезпечення на сайті виробника мобільного телефону. Наприклад, для своєї нокії я завантажив програму Nokia Suite і цього було достатньо.

  Крок 2. Наступний етап – потрібно виконати налаштування модема.

  Для цього перейдіть Пуск -> Панель управления -> Телефон и модем -> Модемы, оберіть у списку необхідний модем (орієнтуйтеся по моделі мобільного телефону) і виберіть пункт Свойства, вкладка Дополнительные параметры связи. Там буде один порожній рядок, у нього потрібно скопіювати оцей текст:

  AT+CGDCONT=1,"IP","www.kyivstar.net"

  налаштування модема

  Крок 3. Створення нового підключення.

  У Windows XP це робиться так: Пуск -> Настройка -> Сетевые подключения -> Создание нового подключения. Запуститься «майстер нових підключень». З його допомогою слідуйте по такому шляху: Подключить к Интернету -> Установить подключение вручную -> Через обычный модем. У полі «Имя поставщика услуг» можна написати що-небудь, наприклад «Київстар», щоб Ви орієнтувалися, що це за з’єднання, далі потрібно ввести номер телефону *99***1#. Ім’я користувача та пароль не заповняйте.

  У наступному вікні оберіть пункт «Добавить ярлык подключения на рабочий стол» і натисність кнопку Готово. Після цього можна підключатися до мережі через новий ярлик, який мав би з’явитися на робочому столі.

  Якщо у Вас Windows 7, то нове з'єднання створюється подібним чином через «Центр управления сетями и общим доступом».

Ще декілька слів стосовно швидкості самого Інтернету. Ясно, що космічних швидкостей з таким підключенням ви не досягнете, і після виділенки 100 мегабіт вам здаватиметься, що все працює дуже повільно, але все таки на «безриб’ї» такий варіант є дуже і дуже непоганим. Принаймні там де я пробував виходити в Інтернет, все працювало стабільно та без розривів зв’язку.

Сподіваюся, що дана інформація стане вам у пригоді.


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "Як підключити комп’ютер до Інтернету через мобільний телефон (Київстар)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*