Збільшуємо доходи у Sape.ru

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Вирішив зробити коротенький мануал по заробітку для тих, хто вирішив попрацювати із біржею SAPE.RU чи може вже працює з нею.

Нижченаведені поради дозволять збільшити рівень доходів та уникнути багатьох типових помилок, яких припускаються веб-майстри при роботі із "сапою".

  1. Ніколи не підвищуйте ціни для уже розміщених гіперпосилань. Навіть якщо покращилися показники сайту. Ви можете підвищити ціни для майбутніх заявок, але не чіпайте старі.

  2. Підвищуйте ціни, якщо на сайт поступає більше десятка заявок за добу. Але при цьому раджу відслідковувати якість цих заявок, тобто слід відхиляти ссилки на порносайти, варезники, казино, сайти, які продають дипломи та інше лайно. Хіба що Ваш сайт сам належить до однієї із цих категорій 🙂

  3. Якщо для певного типу сторінок продані усі рекламні місця, ставте ціну в декілька раз вищу від середньої по системі.

  4. Якщо ціна на ссилку 3-го рівня незначно перевищує 4.5 російських рублів, то варто поставити ціну саме 4.5 рублів. Це пов'язано з тим, що багато оптимізаторів ставлять фільтр на мінімальну ціну для найдешевших сторінок 5 рублів. Віднімаємо 10% комісію системи, виходить якраз 4.5 рублів.

  5. Час від часу замовляйте переіндексацію сайту. Це можна робити не частіше одного разу на місяць.

  6. Видаліть із переліку сторінок (команда Удалить навсегда) наступні типи: сторінки категорій, рубрик, тегів, інші сторінки, де немає власного контенту. Оптимізатори часто заносять сайт у чорний список, коли бачать, що він продає лінки за таких сторінок.

  7. Вилучіть із переліку сторінок непроіндексовані Яндексом (будьте уважні, використовуйте для цього команду Исключить, а не Удалить). Тоді коли сторінки потраплять в індекс, їх можна буде повторно активувати. Для перевірки проіндексоаності сторінок зручно користуватися плагіном Вінка (Вебмастер SAPE) для Firefox.

  8. Закрийте в noindex непотрібні зовнішні посилання, наприклад лічильники чи кнопки соціальних мереж. Nofollow в сапі не має значення, сапа не враховує зовнішні посилання, які закриті від індексації саме тегом noindex.

  9. Зробіть мапу сайту, що дозволить роботу sape бачити усі придатні для продажів сторінки. Для блогу на WordPress можна використати плагін Dagon Design Sitemap Generator або Google XML Sitemaps.

  10. Постійно додавайте на сайт нові сторінки з унікальним контентом, слідкуйте, щоб загальна кількість проданих посилань не перевищувала 60-70% кількості сторінок на сайті. Якщо Ви близькі до цього показника, а збільшити кількість сторінок не має можливості чи бажання - тоді раджу різко підвищити ціни.

Також раджу прочитати статтю про мінімізацію ризиків при роботі із Sape.ru, щоб Ви знали як торгувати гіперпосиланнями, щоб Ваш сайт чи блог при цьому не потрапив у бан або під якийсь фільтр.

А насамкінець слухайте хорошу пісеньку Def Leppard - Hysteria:


Be the first to comment on "Збільшуємо доходи у Sape.ru"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*