Біржі гіперпосилань як інструмент SEO

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Кожен оптимізатор рано чи пізно стикається із необхідністю купувати гіперпосилання. І хоча багато хто стверджує, що головним інструментом SEO є якісний унікальний контент, часто трапляються випадки, особливо у висококонкурентних тематиках, коли одним лише контентом у топ не виб'єшся. От і доводиться купувати посилання.

Якщо у Вас виник намір купити гіперпосилання на свій сайт, можна піти двома шляхами - або купити напряму у власника сайту, або звернутися на біржу гіперпосилань. Покупка напряму у власника має свої переваги, оскільки Ви можете зекономити на комісії сервісу, але з іншого боку є певні ризики, що веб-майстер може зняти Ваше посилання, а біржа все-таки дає деякі гарантії.

Тепер поговоримо про те, де можна купувати гіперпосилання.

Найпопулярніша російська біржа SAPE.RU (в народі - сапа) має ряд беззаперечних переваг - а саме це величезна база сайтів для розміщення лінків, а також досить зручний та продуманий, як на мене, інтерфейс. На сапі можна купувати як тимчасові ссилки (з подобовою оплатою), так і вічні, але з вічними там трохи туговато. Для цього я б порадив деякі інші біржі.

Read also:   Оптимізація зображень

GOGETLINKS.NET - біржа вічних гіперпосилань, орієнтована на просування в Яндексі. В базі в основному блоги, але є й інші сайти. Тут, до речі, можна замовити придбання посилання (постового) у новому, ще не проіндексованому Яндексом матеріалі або в уже проіндексованому (на Ваш вибір). Відбір майданчиків та ціноутворення відбувається спираючись на тИЦ Яндекса, тому я і написав, що ця біржа орієнтована на просування в Яндексі. Але якщо Ви там купите посилання, то зрозуміло, що буде ефект і для просування в Гуглі.

GETGOODLINKS.RU - біржа вічних гіперпосилань, орієнтована на просування в Гуглі. Тут відповідно ціноутворення спирається на Alexa Rank сайту та PageRank сторінки. Причому біржа дає гарантію на 3 місяці, що PageRank не понизиться. Якщо все-таки понизиться - Вам або вернуть гроші, або перенесуть лінк на сторінку з таким PR, який ви оплатили.

Досить зручно працювати з цими двома біржами - буває даш веб-майстру завдання вставити якийсь анкор у статтю, а він під твій анкор цілий тематичний пост напише. Хоча є і такі хитруни, які вставляють Ваші ссилки у копіпаст. Тому тут треба все ретельно перевіряти, і затрати часу є дещо більшими, порівняно з роботою у сапі. Детальніше про просування вічними посиланнями читайте у цій статті: "Просування вічними посиланнями".

Read also:   Панель для вебмайстрів PanelWM

Ну і ще у Вас може виникнути запитання - які лінки купувати - вічні чи тимчасові? На перший погляд здається, що вічні надійніше та безпечніше - і так воно і є, але разом з тим і дорожче, тому що зразу треба викласти суму за весь час розміщення ссилки. У сапі, наприклад, Ви сплачуєте кожен день дрібними частинами, тому цей варіант буде вигіднішим або при обмеженому бюджеті, або коли Вам потрібне короткострокове просування і немає сенсу вкладуватись у вічне розміщення.

Так що думайте, вибирайте. Є ще багато інших бірж гіперпосилань, я тут написав лише про ті, якими сам користуюсь при купівлі лінків. А де купуєте гіперпосилання Ви?


Be the first to comment on "Біржі гіперпосилань як інструмент SEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*