Безкоштовний хостинг

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги:

Не дивлячись на те, що майже за все у нашому житті доводиться платити, бувають також випадки, коли деякі блага ми можемо отримати у безкоштовне користування. Наприклад, безкоштовний хостинг. І хоча я не є прихильником безкоштовних хостингів через їх низьку продуктивність, всілякі обмеження та глюки, все таки їх головною перевагою є саме безкоштовність.

Тому, якщо Ви не бажаєте чи не маєте можливості оплатити навіть недорогий хостинг, можете спробувати скористатися безкоштовним хостингом.

Вибір безкоштовних хостингів на сьогоднішній день є дуже великий, але у більшості випадків головним недоліком у них є те, що такий безкоштовний хостер навішує на сайт клієнта якусь свою рекламу. Це може бути як банер, так і текстові лінки.

Але є і такі безкоштовні хостери, які пропонують свої послуги без жодних умов. Виникає питання – нащо їм це потрібно? Така вже у них маркетингова політика. Наприклад, Ви розмістили сайт на безкоштовному аккаунті, а потім Вам забракло ресурсів і Ви можете розширити можливості хостингу за доплату, нікуди не переносячи сайт. Таким чином, хостер отримує вже "платного" клієнта.

Read also:   Вічний хостинг? Ні, не чув…

Безкоштовні хостинги мають і інші недоліки, наприклад, це невелика швидкодія сайту, також не дуже добрим може бути аптайм (час безперебійної роботи сервера).

Отже, якщо Ви вирішили скористатися безкоштовним хостингом, даю декілька варіантів. Усі вони мають підтримку PHP та MySQL, тому можете там ставити блог на WordPress чи якусь іншу CMS.

Назва хостингу Обсяг диску під сайт Лінк
XtreemHost 2.5 GB www.xtreemhost.com
Hostinger 2 GB www.hostinger.com.ua
BYET Internet Services 1 GB www.byethost.com
RunHosting 250 MB www.runhosting.com
AwardSpace 250 MB www.awardspace.com
Free Hostia 250 MB www.freehostia.com

Якщо Ви знаєте інші варіанти – залишайте, будь-ласка, лінки у коментарях.


Leave a comment

Your email address will not be published.


*