Місто Київ. День перший

Теги: ,

Всім привіт! Почну із того, що ми із моїм батьком ще у липні запланували відвідати наших родичів та знайомих в Україні та Росії, і ось подорож нарешті розпочалася. Наш маршрут стартував у Львові й охоплює місто Київ, де ми перебуваємо на даний момент часу, та курорт Єйськ у Росії, куди ми вирушаємо завтра пізно ввечері. Весь цей час я не планую нічого думати та писати про СЕО, заробітки і сайти, лише про нашу подорож. І найперше розкажу, як ми прибули до Києва та як минув перший день.

Прибули ми близько сьомої ранку. Столиця України зустріла нас холодом та дощем. Погода була настільки бридкою, що я навіть трохи пошкодував, що вибрався у дорогу саме в цей час, але нажаль, коли ми замовляли квитки на поїзд, замовити гарну погоду не було можливості.

З вокзалу поїхали ми до нашого знайомого на дачу, яка розташована в районі метро Славутич. Колись там станції метро не було, то треба було автобусом пиляти годину по місту, а потім ще робити пересадку. Зараз київський метрополітен солідно розбудувався у порівнянні з тим часом, коли я тут був востаннє, а було це років десять тому.

Read also:   Місто Львів

дача

Дача у нашого знайомого ще та. Він щороку добудовує до неї якусь кімнату або кладовку і на даний час це складна система приміщень, сходів та переходів, у якій без півлітри не розберешся. Тільки-но ми сіли снідати, як прийшла сусідка із сусідньої дачі похмелитися, бо в неї не було чим, а у нас стіл накритий 🙂 Ми їй дали похмелитися, в неї одразу розв’язався язик і вона стала молоти всілякі дурниці. Потім мій батько вчепився з нею на політичну тему і так вони рубалися до після обіду, а я тим часом вирішив трохи поспати, бо на дворі дощ, а політики я терпіти не можу.

Ближче до вечора дощ трохи стих і ми вирішили пройтися по місту. Вийшовши на вулицю побачили, що після дощу дорога вся затоплена, ледве перейшли на другу сторону, щоб сісти на маршрутку. Потім ще знайомий зі Львова дзвонив, казав, що по новинах передавали, ніби у Києві якісь там вулиці затопило.

Read also:   Курорт Єйськ

Насамкінець дивіться фото мокрого і вечірнього Києва, завтра сподіваюся погода буде кращою і вдасться походити по місту трохи більше.

у центрі Києва

Бесарабський ринок
Бесарабський ринок

Хрещатик
на Хрещатику
Хрещатик
на Хрещатику
Хрещатик
вечірній Хрещатик

Консерваторія
Консерваторія

Майдан Незалежності
Майдан Незалежності

До Львова - 465 км.
до Львова - 465 кілометрів

Вечірній Київ
вечірній Київ


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Leave a comment

Your email address will not be published.


*