Як я почав заробляти в Інтернеті

Теги: ,

Було це в далекому чи не дуже 2007 році. Тільки но отримав кредит на квартиру, за який потрібно було щомісяця розраховуватися. Зарплати від офіційної роботи на оплату кредиту і на інші видатки катастрофічно не вистарчало, і мабуть саме це стало головним мотивуючим фактором для пошуку нових джерел доходу.

А оскільки комп’ютерами та Інтернетом я цікавився вже давно, навіть мав простенький сайт на «народі», то почав шукати у пошукових системах способи, як заробити в Інтернеті.

Найперше потрапив на сайти, де пропонувалося заробляти клікаючи по всяких баннерах, букси чи як там їх називають. І мабуть, як і багато хто з вас, почав свій шлях із клікання, автосерфінгу і тому подібного лайна. На щастя досить швидко зрозумів, що це дійсно лайно і перестав цим займатися.

Тоді почав пробувати ставити різну рекламу на свій сайт на народі, який згодом переніс на «людський» домен другого рівня. Зареєструвався у сапі та АдСенсі, поставив їх на сайт. Це вже дало трохи кращу матеріальну віддачу, ніж дурнувате клікання.

Read also:   Хитруни на біржах гіперпосилань

Вже не пам’ятаю, як я дізнався про сапу, але якщо тоді зареєструвався по чиїйсь реферальній ссилці, то тепер цей чоловік має від мене непогані відрахування. І хай йому щастить за хорошу ссилку, яка дала можливість заробити на масло до хліба і не тільки 🙂

Щодо Адсенсу, то десь через рік роботи прийшов перший чек від Гугла, тоді ще рахунок в Адсенсі вівся на долари і мінімалка була 100 доларів. Коротше кажучи, прийшло десь в районі 100 доларів може трохи більше, ще треба було комісію Приватбанку заплатити 3% за інкасо чека. Довго чекав я того чека і дуже зрадів, коли він нарешті прийшов. Ми з моєю дівчиною вирішили тоді відсвяткувати цю радісну подію у ресторані «Гопак» у Львові. Дійсно було дуже класно і після цього я вже не пригадую, щоб отримував подібне задоволення від заробітків у неті чи щоб якось їх відзначав. Почалася рутина.

Read also:   Ще один спосіб виведення WebMoney в Україні

Згодом збільшилась кількість сайтів і систем заробітку. Більшість з тих, з якими працюю зараз, можна подивитися тут.

На даний час основну частину свого доходу отримую від продажі гіперпосилань (передовсім у сапі), а потім вже від контекстної реклами. Багато хто мене за це критикує, кажучи що торгівля гіперпосиланнями це зло і потрібно заробляти на трафіку, але на даний момент я не готовий відмовитися від 80-90% своїх сукупних доходів, щоб збільшити прибутки від трафіку на 10-20%. У кожного своя система.

Детальніше про те, як розподілені мої доходи можна почитати у цьому пості: «Мій рейтинг систем онлайн-заробітку». Розподіл станом на лютий цього року, але структура доходів на сьогоднішній день суттєво не змінилася.

Головні видатки роблю на оплату роботи копірайтерів, значно менші – на закупку гіперпосилань, оплату хостингу і ще є невеликі відрахування на продовження доменів. Нових останнім часом не реєструю. Маю досить 🙂

Read also:   Як визначити оптимальну ціну в Sape

Отакі то справи. А Ви як починали заробляти в Інтернеті?


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "Як я почав заробляти в Інтернеті"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*