Новий браузер від Яндекса

Теги: ,

Всім привіт!

Сьогодні компанія Яндекс представила свою нову розробку - новий веб-браузер власного виробництва під назвою "Яндекс.Браузер". Якраз після обіду стало можливим його завантажити, що я одразу і зробив, щоб подивитися, що це за "звір" такий.

Як стверджують розробники цього браузера, то вони його написали мало не з нуля. Хоча насправді він працює на двигунцю WebKit, на тому самому, що і відомий браузер Google Chrome. Саме тому відмінностей між новим Яндекс-браузером та Хромом майже немає. Навіть дизайн дуже схожий, хіба що Яндекс встроїв свою кнопку з буквою "Я" на панель. Як же без неї? 🙂 Ну і ще одразу кидається в очі вбудований перекладач від Яндексу.

Полазив я по різних сайтах за допомогою цього браузера, все відкривається досить швидко, глюків поки не помітив. Браузер як браузер, нічого особливого. Чи буду я ним користуватися? Скоріш за все ні, я вже звик до своєї Мозілли. Хіба що сайти буду згодом у ньому тестувати, як вони там відображаються, коли він стане достатньо популярним.

Read also:   Проблеми та перспективи розвитку ринку Інтернет-торгівлі в Україні

Якщо бажаєте завантажити собі цей Яндекс.Браузер - переходьте по лінку http://browser.yandex.ru/ та качайте на здоров'я.

До зустрічі!


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "Новий браузер від Яндекса"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*