Що потрібно блогеру для роботи

Теги: ,

Кожна людина будь-якого роду занять або професії має у своєму арсеналі ряд інструментів, за допомогою яких вона домагається успіху на своєму терені. Також такі інструменти є і у кожного блогера.

Комп'ютер. Найнеобхіднішим інструментом у блогерській роботі є персональний комп'ютер, підключений до мережі Інтернет. І не має значення, який він сам по собі - чи це потужний стаціонарний комп'ютер, ноутбук чи може невеличкий нетбук. Головне, щоб він у вас був.

Кожен блогер облаштовує свій комп'ютер в силу своїх потреб. У більшості випадків там мають бути текстові редактори, антивірус, програма для обробки фотографій, програми для спілкування в Інтернеті і таке інше.

Що ще необхідно блогеру для виконання його, так би мовити, професійних обов'язків?

Фотокамера. Я, наприклад, майже завжди ношу з собою фотокамеру. Ця звичка у мене з дитинства, ще коли я почав захоплюватися фотографією. Збереглася вона в мене й досі. І моя порада кожному - поступайте таким самим чином. Адже ніколи не знаєш, де і коли тобі попадеться щось цікаве, а може і несподіване. А адже, дуже часто, такий кадр може стати прикрасою одної із сторінок Вашого блогу.

Read also:   Як це бути відомим блогером

Якщо у Вас немає фотокамери, то Ви завжди можете скористатися мобільним телефоном або смартфоном. Але звичайно, якість знімків буде набагато гіршою, ніж у фотокамери, але у більшості випадків це не суттєво.

Також бажано мати з собою блокнот і ручку. Адже цікаві і неординарні думки порою приходять в голову в найнесподіваніших місцях. І Ваше завдання полягає в тому, щоб записати їх, інакше з часом вони можуть забутися. Але в мобільний телефон чи смартфон також можна записати свої думки.

Голова. Але все-таки, найголовнішим інструментом кожного блогера є його голова.

У нетрях Інтернету природженого блогера можна відразу впізнати. Тільки зайдеш на його блог, то відразу видно, що з'явилися цікаві думки, оригінальні ідеї, нові знахідки, а часом самобутні роздуми. Мені особисто такі блоги найбільше подобаються.

Голова є джерелом ідей. Дехто каже, що нові ідеї виникають за допомогою натхнення. Я ж вважаю, що крім натхнення необхідно ще любити та добре знати справу, якою займаєшся, тоді завжди знайдуться ідеї, про що написати.

Read also:   Чи варто продавати гіперпосилання з блогу?

Час. Природно, що у всіх випадках, щоб втілити в життя задумане, необхідний ще й час. Але де знайти цей час - це вже залежить тільки від Вас.

А як Ви вважаєте, що необхідно для успішного розвитку блогу? Чим Ви користуєтесь при оформленні блогу, без яких інструментів Ви не можете вести свій блог?


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "Що потрібно блогеру для роботи"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*