Про доставку піци у Львові та SEO

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Захотілося мені вчора замовити піцу додому. Знаю, що у Львові піцу доставляють, хоча раніше такою послугою ніколи раніше не користувався.

Колись мені у поштову скриньку закинули рекламний буклет доставки піци у Львові, то я його про всяк випадок приберіг. Набираю мобільний номер, вказаний у буклеті, але у відповідь чую що цей номер не є дійсний. Ну нехай, рекламку приносили давно, непевне фірмочка вже накрилася, треба в Інтернеті пошукати.

На одному із львівських форумів рекомендували ссилку на групу Вконтакті з безкоштовною доставкою піци. У групі вказано номер телефону, телефоную туди, кажу, що хочу замовити піцу. Якась жіночка відповідає, що вона не знає, чи працює кухня, бо ж СВЯТА, але вона мені зараз перетелефонує і скаже. Нічого собі, думаю, у вас свята затягнулися. Десь за дві хвилини жіночка віддзвонює і говорить, що доставити не зможуть і щоб я звертався у ЛЮТОМУ!!! місяці. Дякую, до лютого не витримаю.

Read also:   8 порад, як збільшити органічний трафік

Ідемо далі. Знаю, що в одному із львівських ресторанів швидкого харчування є доставка піци, знаходжу їхній сайт там є два телефони доставки – мобільний та стаціонарний. Доставка щоправда безкоштовна при замовленні понад 100 грн., але хай буде, на сотню точно щось замовлю. Дзвоню по мобільному, у відповідь знову чую – цей номер не є дійсним. Во приколи. Набираю стаціонарний, прошу доставити піцу. Там кажуть передзвонити по іншому номеру. Питання - чому не можна написати на сайті правильні номери телефонів?

Телефоную по іншому номеру, який мені продиктували, кажу що хочу замовити піцу. Але там мене також розчаровують, тому що СВЯТА і доставка не працює. Молодці, панове ресторатори!

Поки ще терпець не увірвався – заходжу у Гугл і пишу доставка піци львів, відкриваю декілька перших сайтів. На одному з них, який мені найбільше сподобався, вибираю собі дві піци, телефоную по вказаному на сайті номері. Як це не дивно, але там замовлення приймають, кажуть що до години часу доставлять. На мій превеликий подив, піцу привезли до пів години часу.

Read also:   Як покращити Alexa Rank

Так що SEO у бізнесі по доставці піци рулить. Перші позиції у пошуковій системі по правильному запиту – і маєте клієнта. Тільки для того, щоб заробляти гроші і здобувати постійний клієнтів, потрібно працювати, а НЕ СВЯТКУВАТИ, особливо тоді, коли святкують інші.

Як висновок скажу, що успішною по замовленню піци у мене стала четверта спроба. Панове бізнесмени - так працювати не можна. Усі ви жалієтесь на владу, податкову та інші державні органи, на те, як складно вести бізнес в Україні, але ви самі є лінивими і часто просто не хочете працювати.

P.S. Назви ресторанів та служб доставки я спеціально не вказав, що це не виглядало як реклама чи антиреклама, але якщо комусь цікаво – пишіть на мило.


Be the first to comment on "Про доставку піци у Львові та SEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*