Чому не відображаються скріншоти сайтів через сервіс thumbshots.com

Теги:

Усім привіт! Є такий сервіс www.thumbshots.com, що дозволяє робити «скріншоти» (мініатюрні фото сайтів), які зручно використовувати скажімо для оформлення каталогу сайтів. Наприклад зліва ви даєте мініатюрне зображення сайту, а справа опис цього сайту та лінк, як це зроблено тут.

thumbshots.comТак от, сьогодні вранці помітив, що ці картинки перестали відображатися. Замість них з’явилося оголошення, що на сервісі серйозні зміни, детальніше про які дивіться на сайті thumbshots.com.

На сайті сервісу за адресою https://www.thumbshots.com/Products/ThumbshotsImages/IntegrationCode.aspx подана інформація, що потрібно зареєструватися та замінити код, а також можна вибрати тарифний план. Таким чином, сервіс починає ставати платним. Там щоправда залишився ще один безкоштовний тариф, але у ньому дозволяється використовувати «скріншоти» лише на одному сайті, а якщо вже на двох – то тариф 4,99 доларів на місяць, і далі ще більше, аж до 49 доларів за місяць. Детальніше про тарифи тут.

Як для мене, така сума є невиправдано високою, зрештою і без цього сервісу можна обійтися.

Read also:   Ротація реклами на сайті

Спробував пошукати аналогічні сервіси – вони є на просторах Інтернету. Наприклад, перший який потрапив мені під руку - російський http://www.thumbshots.ru/.

Для того, щоб замінити на своєму сайті відображення скріншотів із thumbshots.com на thumbshots.ru, потрібно внести невеликі правки у код сайту.

Отже, потрібно

http://open.thumbshots.org/image.pxf?url=назва_домену

замінити на

http://get.thumbshots.ru/?url=назва_домену

і все запрацює, як раніше. Якщо все зробили правильно, а картинка і далі не відображається, то вона буде згенерована найближчим часом.

Є напевно й інші подібні сервіси. Я просто далі не шукав, так як мені повністю підійшов thumbshots.ru.

Успіхів Вам та до зустрічі.


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "Чому не відображаються скріншоти сайтів через сервіс thumbshots.com"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*