Мобільна версія блогу на WordPress: огляд плагінів

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: , ,

З кожним днем усе більше і більше людей користується мобільним Інтернетом для перегляду пошти, спілкування у соціальних мережах, читання блогів і т.д. Частка пошукових запитів, надісланих до пошукових систем з мобільних браузерів, становить приблизно 10%. Так що якщо у Вас є популярний блог – то знайте, що досить великий людей може читати його через мобільний телефон. Тому можливо варто створити для них мобільну версію блогу, яка дозволить полегшити його перегляд з мобільних пристроїв.

Сьогодні ми розглянемо декілька плагінів, які можна використати для створення мобільної версії блогу на WordPress.

  1. WordPress Mobile Pack

  У даному плагіні передбачена можливість зміни оформлення (зовнішнього) вигляду мобільної версії блогу. Також є можливість переключатися з мобільної версії на повну, адже іноді є необхідність переглянути саме повну версію. Можна налаштувати, які частини блогу показувати «мобільним» користувачам, а які приховати, обмежити кількість слів в анонсах, відображення медіафайлів та ще дещо.

  2. WPtouch

  Плагін призначенй для наступних мобільних пристроїв та браузерів: iPhone, iPod touch, Opera Mini, Opera Mobile, Android, Palm Pre і BlackBerry. Перевага даного плагіну в тому, що він не вимагає жодних попередніх налаштувань і може працювати одразу ж після активації. Якщо ж потрібно щось налаштувати – то це також можна зробити, хіба що всі опції на англійській мові.

  3. MobilePress

  Плагін дозволяє зробити окремі налаштування під різні мобільні пристрої та браузери. Можна також окремо прописувати теги «Title» та «Description» для кращої пошукової оптимізації мобільної версії блогу. Плагін добре працює з iPhone, Opera Mini, Windows Mobile, можливо і з іншими пристроями та браузерами.

  Саме його я використовую на цьому та деяких інших блогах. Головна сторінка даного блогу в Opera Mini має такий вигляд:

  мобільна версія блогу SEOLife.in.UA

  4. WordPress Mobile Edition

  Плагін не відрізняється нічим особливим від попередньо розглянутих. Можна змінювати та налаштовувати теми оформлення при перегляді на мобільних пристроях, можна вказувати, для яких пристрої показувати мобільну версію блогу, а для яких – повну. Недолік його у тому, що він вже досить давно не оновлювався розробниками.

  5. WordPress PDA & iPhone

  Плагін добре працює як з Iphone, так і іншими смартфонами, КПК, планшетами. Особливих налаштувань не вимагає. Його недолік також у тому, що він уже понад 2 роки не оновлювався своїми авторами.

Сподіваюсь, дана інформація стане Вам у пригоді.


Be the first to comment on "Мобільна версія блогу на WordPress: огляд плагінів"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*