Відображення статусу Skype на сайті

Теги: ,

Сьогодні розглянемо, як на своєму сайті показувати іконку зі статусом Скайпу, колір якої буде змінюватися, в залежності від того присутні Ви у Скайпі, чи ні, так само як виглядає ця іконка у самій програмі. Це досить потрібна штука, оскільки людина, яка захоче з Вами зв'язатись, вже наперед буде знати, залогінені Ви в Скайпі, чи ні.

Найперше перевірте у себе в налаштуваннях програми Skype, чи дозволено відображення статусів в Інтернеті: Інструменти -> Налаштування -> Безпека, опція "Показувати мій мережевий статус в Інтернеті" має бути активною.

Далі потрібно внести необхідні зміни на своєму сайті. Система Skype дає нам офіційну можливість отримувати статуси за таким шляхом http://mystatus.skype.com/Ваш_логін_у_Скайпі.txt, і там ви зможете прочитати один із варіантів:

  • Online - на зв`язку
  • Away - відлучився
  • Offline - недоступний

У залежності від того, що там написано, ми будемо показувати відвідувачеві сайту різні іконки. Для цього потрібно зробити наступне:

1. Знайдіть собі в Інтернеті потрібні іконки, або скористайтеся тими, що знаходяться вище на цій сторінці, або намалюйте свої. Завантажте ці іконки на свій сайт.

2. Наступний крок. Створіть порожній файл, наприклад skype.txt і завантажте його у корінь сайту. На цей файл потрібно поставити якнайвищі права доступу (наприклад, 777).

3. Після цього на сайт потрібно внести програмний код. Якщо Ви, наприклад, плануєте відображати статус Скайпу на усіх сторінках сайту, тоді цей код потрібно внести кудись у шапку сайту (після тегу <body>), в іншому випадку його можна ставити у місці, де має відображатися статус.

<? try {
$a = @file_get_contents("http://mystatus.skype.com/Ваш_логін_у_Скайпі.txt");
switch($a) {
case 'Online': $skypestatus = '<img src="http://шлях_до_іконки_на_Вашому_сайті/online.png"/>';
break;
case 'Away': case 'Do Not Disturb': $skypestatus = '<img src="http://шлях_до_іконки_на_Вашому_сайті/away.png"/>';
break;
case 'Offline': $skypestatus = '<img src="http://шлях_до_іконки_на_Вашому_сайті/offline.png"/>'; break;
default: $skypestatus = '<img src="http://шлях_до_іконки_на_Вашому_сайті/offline.png"/>'; break;
}
} catch (Exception $e){}
$f=fopen('/var/www/...../skype.txt','w'); // абсолютний шлях до файлу skype.txt на сервері. Якщо його не знаєте, запитайте у хостера
fwrite($f,$skypestatus);
fclose($f);?>

4. І насамкінець робимо вставку коду у тому місці, де має виводитися картинка зі статусом.

<? include('skype.txt'); // відносний шлях до файлу skype.txt ?>

Можна також статус виводити текстом. Тоді у коді вище замість html-коду картинок потрібно написати слова, наприклад замість <img src="http://шлях_до_іконки_на_Вашому_сайті/offline.png"/> пишемо Недоступний

І останнє зауваження. Якщо Ви використовуєте WordPress і вставляєте поданий вище код у тіло поста, доставте плагін Exec-PHP, бо WordPress стандартно не виконує php-коду з тіла постів, лише з шаблонів.


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "Відображення статусу Skype на сайті"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*