Про «Мобільні гроші» від Київстару

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Нещодавно оператор мобільного зв’язку в Україні – компанія Київстар – запровадив для своїх абонентів нову послугу – «мобільні гроші», якими можна оплачувати різні товари, послуги, а також перевести на свою банківську карту. Для розрахунків використовуються кошти на рахунку Вашого мобільного. По суті, це свого роду електронні гроші, з якими можна поводити різні операції.

Офіційна сторінка послуги «Мобільні гроші»: www.kyivstar.ua/kr/mm/mobile/services/network/mobile_money/

Сама послуга «Мобільні гроші» є безкоштовною, але деякі види операцій можуть тарифікуватися, наприклад, переказ грошей з мобільного на банківську карту коштуватиме від 2 до 50% залежно від суми і способу виведення.

Найдешевше виводити на карту Приватбанку суми більші за 500 грн. – тоді комісія складе 2%. (лінк).

Можна і на будь-яку карту VISA будь-якого банку, але там найменша комісія буде 3% (лінк).

Оплата послуг тарифікується в районі 2.5%, але у деяких випадках комісії сплачує продавець.

Ліміти на проведення платежів:

  • разовий платіж – 1 000 грн. максимально;
  • місячний оборот – 10 000 грн. максимально.

Оці мобільні гроші можна розглядати як один із способів виводу WebMoney, особливо в світлі останній подій з українськими веб-манями (WMU). Схема проста – поповняєте рахунок мобільного за допомогою WMU на 1000 грн. (без додаткових комісій), наприклад тут. Потім переводите ці 1000 грн. на свою Приватбанківську карту через систему «Мобільні гроші» – комісія 2%.

Ясно, що це не варіант, у кого великі обороти, але можемо розглядати цю систему як одну із альтернатив обмінників, які виводять кошти на банківські карти.

Варто також зауважити, що не всі Київстарівські номери можуть використовувати цю послугу, а тільки «пріпейд». Контрактники і корпоративні номери не підходять. І ще – середні витрати за останні 3 місяці мають бути не меншими 15 грн., тому новий номер напевно також не підійде.

Отака нова послуга з’явилася у Київстару, можливо комусь із Вас вона знадобиться.


Be the first to comment on "Про «Мобільні гроші» від Київстару"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*