OpenCart – CMS для створення Інтернет-магазинів

OpenCart
Теги: ,

Мене час від часу запитують про Інтернет-магазини, який двигунець краще використовувати, щоб і безкоштовним був, і з хорошим функціоналом. Непоганим варіантом, який може задовольнити такі вимоги, може бути система для створення Інтернет-магазинів під назвою «OpenCart».

Сьогодні поговоримо про її особливості, переваги та недоліки.

OpenCart представляє собою платформу, яка призначена спеціально для створення Інтернет-магазину. Цей двигунець легко ставиться на сервер і так само легко налаштовується. З налаштованим сайтом буде просто працювати навіть людям, що не володіють знаннями HTML і CSS, оскільки робота здійснюватиметься із зрозумілої адмінпанелі, а характеристики товарів пишуться в редакторі, подібному до звичайного Ворда. До всього цього додам, що двигунець OpenCart ще й безкоштовний.

У своєму арсеналі OpenCart має велику кількість шаблонів і плагінів, що розширюють функціонал і зовнішній вигляд Інтернет-магазину. Тільки врахуйте, що є декілька версій движка OpenCart, і модулі, плагіни чи теми від однієї версії як правило не працюють на інший.

Read also:   Плагіни для Wordpress

CMS є досить швидкою і добре працює навіть у тих випадках, коли в наявності є об'ємний каталог товарів з громіздкою графічною складовою. OpenCart має необхідний функціонал для того, щоб ефективно представляти товари в Інтернет-магазині, прив'язувати акції та знижки до конкретних товарів, а також створити партнерську програму і прописати різні способи доставки товарів. У CMS інтегровано ряд платіжних систем, в тому числі і WebMoney.

Система також володіє багатомовним інтерфейсом, що дає можливість створювати багатомовні сайти. При цьому будь-які версії на інших мовах створюються не автоматично, а повинні попередньо прописуватися вручну. Наприклад, при заповненні різних каталогів товарів ви будете змушені прописати назву того чи іншого товару на різних мовах. Не впевнений, чи це скоріше перевага чи недолік, але така особливість повністю виключає ймовірність помилкового автоматичного перекладу.

CMS OpenCart має свою власну систему звітів, що дає можливість налаштувати деталізовані звіти по вже зробленим замовленнями, поверненням та найбільш популярним товарам.

Read also:   Проблеми та перспективи розвитку ринку Інтернет-торгівлі в Україні

СMS також володіє деякими функціоналом по оптимізації Інтернет-магазину. Наприклад, можна прописувати URL сторінки вручну. Для будь-якого товару можна прописати заголовки, ключові слова та description. Разом з тим, робота "дружніх лінків" (friendly URL, ЧПУ) налагоджена не досконало. Їх активація часто призводить до створення дублів сторінок, що не є добре в плані SEO.

Висновок. Ця система добре підійде підприємцям-початківцям та представникам малого бізнесу, тому що не вимагає матеріальних затрат і значних зусиль з точки зору розробок.

Завантажити файли для установки CMS OpenCart можна тут: www.opencart.ua/get.


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "OpenCart – CMS для створення Інтернет-магазинів"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*