Панель для вебмайстрів PanelWM

PanelWM

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Сьогодні мені хотілося б розповісти про один корисний скрипт як для початківців, так і для бувалих оптимізаторів, а саме про панель для вебмайстрів PanelWM.

Скрипт PanelWM є повністю безкоштовним і забезпечує усі необхідні для веб-майстрів та сеошників функції з контролю за сайтами та купленими гіперпосиланнями.

Один з головних модулів скрипта - "Показники" - діє так само, як і Site-Auditor, тобто може знімати головні показники сайтів, такі як PR, тИЦ, кількість сторінок в індексі, відвідуваність, число посилань згідно соломоно. Можна вирішити самому, які показники відображати, які перевіряти, адже все легко налаштовується.

аналіз показників сайту

Наступні два модулі - вибір посилань і контроль за ними. Що ж, почнемо з контролю придбаних посилань: ви можете вказати будь-які відомості про посилання. Такі відомості, як приховування від індексації пошуковиками, анкори, видалення - все це контролює скрипт і в разі виникнення труднощів сам ставить до відома оптимізатора. З можливістю контролювати все просто, але до цього посилання потрібно отримати або купити. Скажімо, у вас є список сайтів, з них треба вибрати найбільш підходящі, для цього завантажуєте список у відповідний модуль, перевіряєте дані по пошукових системах, Li.ru, соломоно і т.д., викидаєте невдалі, далізберігаєте все що залишилось у форматі csv або txt. Крім того, скрипт дозволяє працювати з біржами blogun і rotapost. Такий скрипт одночасно замінює для веб-розробників звичайний Excel.

Read also:   Про доставку піци у Львові та SEO

контроль гіперпосилань

Модуль "Пошукові запити" дозволяє перевіряти актуальні позиції ресурсу в пошукових системах аналогічно до SerpParser та подібних сервісів. Ви задаєте список ключових слів, пошукову систему, сайт, регіон, а PanelWM самостійно контролює позиції за вказаними анкорами, регіоном, виводить статистику. До речі, при кожному оновленні змінені показники відображаються та фіксуються у формі звіту. Якщо ви займаєтеся просуванням не тільки своїх сайтів, а ще ресурсів замовників, тоді для кожного можна придумати гостьовий пароль. Таким чином замовник зможе сам переглядати поточні відомості.

Можливо, ви стикалися з тим, що ваш хостинг іноді не працює, і почали задіювати системи, які повідомляють, коли сайти недоступні. Хоча у них є недоліки: ліміт на кількість ресурсів, мінімальний часовий відрізок для перевірок (приблизно 15-30 хвилин), а це для комерційного сайту незручно. Само собою, не завжди і не всі бачать проблеми, такі як блокування хостером, взлом або падіння баз даних. У PanelWM вбудований модуль "Пінговалка", який призначений саме для інформування про неполадки, контролю доступності сайту. Скрипт не просто заходить на сайти, а ще і шукає помилки і звіряє на наявність певний фрагмент тексту. Тому якщо наприклад хакер обійшов фаєрвол або впала база, тоді вказаний текст пропаде, а PanelWM дасть знати оптимізатору, що щось сталося.

Read also:   Просування вічними посиланнями

Також хотілося б згадати: PanelWM здатний сповіщати веб-розробника великою кількістю методів - від банальних повідомлень по e-mail до коротких повідомлень в icq або на мобільний телефон.

Скажу пару слів про зручність. PanelWM автономний, у нього є зручний планувальник, там можна задати інтервал для оновлення певного модуля. Так, пінговалку ви можете запустити, припустимо, раз на 3-5 хв, а перевірку гіперпосилань - 1 раз за день. Ще можна налаштовувати спосіб з'єднання (локально або через проксі), метод зчитування capcha.

Автор дає гарантію, як і рік тому, що підтримка, скрипт залишаться безкоштовними, а сама панель залишиться відкритою.


Be the first to comment on "Панель для вебмайстрів PanelWM"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*