Карти для виведення WMZ: порівняльний аналіз

виведення WMZ

У своїй роботі вебмайстру часто доводиться користуватися різними засобами для виведення зароблених електронних грошей у готівку.

Для цього можна скористатися різними обмінниками, також сама система Webmoney в Україні має спеціальний сервіс для виведення WMU. Хто багато користується Яндекс-Деньгами, може собі замовити MasterCard від Яндекс-Деньги, подібний «пластик» є і у QIWI.

Але якщо Ви оперуєте передовсім WMZ і при цьому прагнете досягти анонімності при здійсненні операцій, тоді можна скористатися доларовими картами спеціальних сервісів, які випускають платіжні картки, приймають WebMoney та дозволяють переводити їх на ці картки.

Я сьогодні порівняю 2 досить популярні серед веб-майстрів карти ePayService PrepaidCard та ePayments PrepaidCard, які досить просто отримати та зручно використовувати для зняття готівки і розрахунків у торгово-сервісній мережі в Україні. Е ще й інші подібні карти, наприклад Payoneer, PaySpark чи T24 PayVault, але їх не розглядав або через надто високі комісії, або через дуже заплутані тарифи.

Карта ePayService MasterCard ePayments MasterCard
Випуск безкоштовно безкоштовно
Доставка безкоштовно звичайною поштою безкоштовно звичайною поштою
Вартість обслуговування 6$ / міс 34,95$ / рік
Обмеження та ліміти Макс.cума на карті 10 000$, макс. зняття за добу 10 000$ Макс. cума на карті 20 000$, макс. зняття за добу 3 000$
Комісії 1,5% за поповнення WebMoney і 1.5$ за зняття готівки 1% (мін 5$) за поповнення WebMoney і 1.5$ за зняття готівки
Додаткові переваги Акцепт чеків Google Adsense Карта з чіпом
Сайт www.epayservices.com www.epayments.com

Спробую порахувати витрати власника кожної із карт за умови щомісячного обороту 1000 доларів США.

    1. ePayService: 1000 WMZ – 1.5% за введення коштів - 0,8% комісія WebMoney = 977$ на рахунку – 1.5x2 = 3$ за зняття готівки (будемо вважати, що таку суму банкомат видасть за 2 рази) – 6$ щомісячне обслуговування карти = 968$ (сумарна комісія – 3,2%)
    2. ePayments: 1000 WMZ - 1% за введення коштів - 0,8% комісія WebMoney = 982$ - 1.5x2 = 3$ за зняття готівки – (34,95/12 ≈ 3$ щомісячне обслуговування карти) = 976$ (сумарна комісія – 2,4%)

Можна зробити висновок, що карта ePayments з економічної точки зору є вигіднішою, якщо Ви плануєте тільки виводити на неї WMZ та знімати готівку. Система ePayService хоча і трохи дорожча в обслуговуванні, зате дозволяє також здавати чеки Google на інкасо і потім знімати гроші з карти. До-речі, спосіб цей доволі зручний і по часу інкасо чеку триває 2-3 робочі дні, і до того ж не потрібно нікуди відсилати оригінал самого чеку, достатньо завантажити його скан-копію на сайт.

Детальніше про «обналічку» чеків AdSense через ePayService читайте тут.

Успіхів!

Be the first to comment on "Карти для виведення WMZ: порівняльний аналіз"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*