Sociate.ru – біржа реклами в соціальних мережах

Sociate.ru

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: , ,

З ростом популярності соціальних мереж у рекламодавців з’явились додаткові джерела розширення рекламної аудиторії, а у власників соціальних груп та спільнот – можливості заробітку шляхом розміщення рекламних матеріалів у своїх групах та спільнотах.

Сьогодні хочу познайомити читачів із біржою реклами Sociate.ru, яка допомагає заробляти гроші на розміщенні реклами у соціальних мережах.

Sociate.ru - система автоматичного розміщення рекламних постів у пабліках та групах ВКонтакті та в Однокласниках. Якщо Ви власник більш-менш популярної групи чи спільноти – Вам значно зручніше буде працювати з однією біржою і приймати заявки від рекламодавців через неї, ніж чекати замовлень від прямих рекламодавців. Адже такі замовлення трапляються не так вже й часто, а біржа все таки має доволі солідну базу замовників.

Як власник чи адміністратор соціальної спільноти Ви маєте можливість самостійно визначити ціну рекламного поста. Біржа до цієї ціни додасть ще свої 15% комісійних.

Як визначити ціну поста, якщо Ви поки що не дуже орієнтуєтесь в цінах? По-перше, при встановленні ціни система сама запропонує рекомендовану вартість поста, по-друге, можете подивитися через інтерфейс рекламодавця на спільноти з подібними параметрами (наприклад, кількість підписників) і скільки там коштує реклама. Далі по кількості заявок зорієнтуєтесь – якщо їх занадно багато – ціни збільшуємо, якщо ж їх зовсім нема – напевне потрібно «понизити планку».

Read also:   Як перевести групу в офіційну сторінку Вконтакті

встановлення цін

Зароблені гроші можна вивести як на Веб-мані, так і на Яндекс Гроші. Мінімальна сума для виводу - 100 рублів.

Також біржа має одну дуже корисну «фішку» - АвтоПост. Це функціонал, який дозволяє адміністраторам груп і пабліків запланувати розміщення постів на день, тиждень чи навіть на місяць вперед, а система сама буде їх публікувати у визначений Вами час. Особливо зручно це тоді, коди кудись їдете, а система сама публікує заздалегідь підготовлені пости, і група чи спільнота живе та оновлюється навіть тоді, коли адміністратор гріється десь на пляжі чи підкоряє гірські вершини. І найголовніше – використання Автопоста безкоштовне, стандартна комісія 15% береться тільки тоді, коли публікується рекламний пост.

АвтоПост

Тому якщо у Вас є в наявності хоч трохи розкручені групи чи спільноти (для платних завдань приймаються групи із чисельністю учасників більше 1000) – варто зареєструватися на Sociate.ru і спробувати заробляти гроші на цій біржі. Реєстрацію можна розпочати тут.

Read also:   Як не можна заробляти в Інтернеті

Успіхів Вам у роботі та в заробітках!


Leave a comment

Your email address will not be published.


*