WebArtex – біржа статей та рекламних постів у соцмережах

WebArtex - біржа статей та рекламних постів у соцмережах
Теги: , ,

Недавно зареєструвався в черговій системі заробітку - біржі WebArtex. Система дозволяє заробляти гроші на розміщенні рекламних статей на сайтах і постів та посилань у соціальних мережах Вконтакті, Фейсбук, Твіттер і Ютуб.

Особливістю біржі є те, що ціни за розміщення статей/постів у соцмережах визначаєте не Ви, а система сама їх розраховує по своїх алгоритмах. І власники сайтів/груп не можуть змінити цю ціну, хіба що покращити рейтинг сайту.

Наприклад, маю групу Вконтакті, 20000 підписників - ціна рекламного поста всього 20 рублів. Сайт із тІЦ 800, ЯндексКаталог, Дмоз - ціна рекламної статті всього 369 рублів. Ціну можна трохи підвищити (в межах 10-20%), якщо розміщувати статті з картинками або так-звані SERM статті про сайт замовника. Рейтинг сайту (відповідно і ціну) можна збільшити, додавши на сайт ЯндексМетрику або Гугл Аналітікс, а також лічильник UpToLike. Мінімальна сума для виведення зароблених коштів - 100 рублів.

Як на мене, ціни занадто низькі. Але при цьому замовлень поступає досить багато (наприклад, порівняно з Sociate.ru).

Read also:   Як я почав заробляти в Інтернеті

Великий плюс для замовників (оптимізаторів) - в систему додаються сайти, які не торгують сапою, модератори вручну це перевіряють. Ніби то роблять акцент на якість.

Загалом, система мені не дуже сподобалась саме через неможливість для власника сайту визначати ціну реклами. Яка ж це тоді біржа? Але з іншого боку, як від джерела додаткових надходжень не відмовляюся, особливо якщо рекламний матеріал поступає якісний, відповідний тематиці сайтів і груп.

Якщо бажаєте спробувати - ссилка для реєстрації WebArtex.


Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Be the first to comment on "WebArtex – біржа статей та рекламних постів у соцмережах"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*