Cloud Backup Robot: автоматичні бекапи

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Багато користувачів комп’ютерів, які поводять ледь не все своє життя в цифровому світі, не можуть обійтися без надійного сховища інформації. Як правило, контент (документи, фото, проекти) займає найбільшу частину місця на диску комп'ютера, а втрата частини інформації, наприклад, коли вийде з ладу накопичувач, дуже часто обертається для нас справжньою катастрофою.

Найпростіший варіант убезпечити себе від втрати інформації - зливати свої архіви в «хмару», але такий спосіб зберігання інформації не завжди безпечний. У випадку відмови в обслуговуванні інформація може виявитися недоступною. Також користувач може скористатися ы таким варіантом як розміщувати резервні копії одночасно на декількох сервісах. Варіант досить надійний, але Вам тоді доведеться затратити на нього досить багато часу і зусиль.

Щоб уникнути таких витрат робочого часу можна скористатися програмою
Cloud Backup Robot, яка може працювати з такими популярними сервісами, як Dropbox, Google Drive, One Drive, Amazon S3 та ін. Крім цього, програма підтримує локальні диски, FTP і мережеві папки.

Read also:   SEO-додатки для Android: gAnalytics

налаштування програми

При запуску програма запропонує Вам п’ятикроковий майстер для створення завдань. У першу чергу Ви повинні вибрати назву завдання. Потім потрібно буде вказати, які каталоги потребують резервного копіювання. Після цього потрібно дати назву створюваному архіву. Для виконання стиснення програма Cloud Backup Robot застосовує один з найпоширеніших форматів - zip.

Після цього слід вибрати «пункт призначення», тобто де будуть зберігатися Ваші архіви. І нарешті налаштовуємо розклад. Звичайно, завжди можна вибрати ручний режим, але і налаштування «автомата» досить гнучкі.

вибір джерела для бекапів

Програма Cloud Backup Robot підкуповує своєю невибагливістю і простотою. Недолік - безкоштовно користуватися цією програмою можна тільки 14 днів, а потім або купувати ліцензію, або не користуватися. Найдешевша ліцензія коштує 30 доларів США, стандартна - 60 доларів. Різниця між цими версіями полягає тільки в тому, що стандартна версія програми може працювати з базами даних Microsoft SQL Server. Ну і професійна версія з різними оновленнями і підтримкою коштує 180 доларів.

Read also:   SEO-додатки для Android: iSeoTools

Викладати за програму такі гроші чи ні - справа Ваша. Але над проблемою збереження даних все-таки слід добре задуматися. Адже в багатьох випадках інформація - один з найцінніших ресурсів, використовуваних нами в нашому бізнесі.


Be the first to comment on "Cloud Backup Robot: автоматичні бекапи"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*