Вічний хостинг? Ні, не чув…

Вічний хостинг

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Якось мене один колега по сайтах запитував, чи не знаю я де можна замовити хостинг так щоб один раз заплатив, і забув (приблизно так, як ми купуємо вічні посилання). Чесно кажучи, така модель бізнесу хостингової компанії мені тоді здавалась нереальною, аж раптом у пошуках місця під блог натрапив саме на такий хост.

Мова йде про хостинг EternalHost, який і працює за принципом – платиш раз – користуєшся завжди. Хоча, якщо поритися у розділі з тарифами можна побачити, що є варіанти і з розтермінуванням платежу на 12 місяців, але за один раз виходить суттєво дешевше.

Отже, що нам пропонує вічний з одноразовою оплатою хостинг?

  • тариф «Початковий» - 1 гігабайт, 1 сайт (1250 рублів одноразово або 145 рублів на місяц упродовж року). Якщо рахувати долларами, то виходить десь 18$ і 2$ відповідно.
  • тариф «Базовий» - 5 гігабайтів, 5 сайтів (2490 рублів разово, 290 рублів на 12 місяців, або 36 і 4 долари)
  • тариф «Преміум» - 15 гігабайт, 15 сайтів (4990 рублів разово, 580 помісячно, в американських доларах відповідно 73 і 8.

VPS і VDS також є з одноразовою оплатою за довічне розміщення або з розтермінуванням на 12 місяців.

Як покаже себе у роботі така модель хостингу – побачимо. Наразі перемістив туди цей свій блог на тестовий період у 14 днів. Панель управління звична мені – ISP, є українська мова. Як кажуть в Одесі, будемо подивитися. Якщо все буде ок – то проплачу і залишусь.

А завершу свій короткий пост цитатою сучасної письменниці Наталі Щерби:

«У нашому житті немає нічого дорожчого за час, бо це ціна, за яку купується вічність».


Be the first to comment on "Вічний хостинг? Ні, не чув…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*