Платіжна картка monobank з кешбеком 50 грн.

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Сьогодні мова піде про ще один корисний фінансовий інструмент у роботі вебмайстра - а саме - карту monobank, за допомогою якої можна отримувати платежі від замовників, і просто користуватися як звичайною банківською карткою.

Чому я вирішив звернути увагу саме на цю картку? Оскільки в порівнянні з іншими українськими "пластиками" ця має ряд переваг, якими варто користатися, поки можна.

  По-перше. Оформлення картки безкоштовне. Більше того, якщо зареєструєтесь для цього по даному посиланні - https://monobank.ua/r/77DfE - кожен з нас отримає від банку по 50 грн. кешбеку. Картку вам доставить кур'єр або можна буде самостійно забрати у пункті видачі карток (адреси зможете подивитися після того, як встановите додаток Монобанку на свій смартфон).

  По-друге. Переказ коштів на картки чи рахунки українських банків - без комісії. Так само без комісії можна оплачувати комуналку. Всі тарифи по карті можна глянути тут.

  По-третє. Наявність кешбеків за розрахунки в торгово-сервісній мережі. Залежно від сфери торгівлі, можна отримати від 1 до 20% кешбеку, який можна вивести на основний рахунок після накопичення 100 грн. Кожного місяця власник картки самостійно обирає дві категорії кешбеку - наприклад у грудні я обрав продукти - 2% та АЗС - 3%.

  По-четверте. На залишок власних коштів по рахунку банк нараховує 10% річних, а це більше, ніж у приваті. Крім цього, проценти капають зразу на основний рахунок. Також можна оформити депозит під більший процент.

  По-п'яте. Картку можна без комісії поповнити у терміналах IBOX, відділеннях Універсал-банку та ще багато де (точки поповнення можна знайти у додатку monobank на смартфоні). Комісія за зняття готівки по українських банкоматах - 0.5%.

  По-шосте. Наявність кредитного ліміту. Я одразу отримав кредитний ліміт 20 тис. грн. Якщо "залізете в мінус" - борг можна погасити до кінця наступного місяця і не платити при цьому процентів за кредит. Тобто, це фактично безкоштовний кредит до 2-х місяців.

До речі, монобанк - це тільки бренд. Фактично картка обслуговується ПАТ «УНІВЕРСАЛ БАНК», який працює згідно ліцензії Нацбанку України.

Найголовніше, на мою думку, написав, сподіваюся що монобанківський пластик вам сподобається. Особисто про себе скажу, що почав ним користуватися навіть частіше, ніж приватівським.


Be the first to comment on "Платіжна картка monobank з кешбеком 50 грн."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*