Пошукове просування сайту: для чого це потрібно та як це працює

SEO

Автор:

Юрій Миронов

Експерт з пошукової оптимізації та просування сайтів


Теги: ,

Глобальна мережа Інтернет на сьогодні розвинена як ніколи. Сучасна людина з її допомогою вирішує багато питань: купує і продає ті чи інші речі, замовляє продукти або готову їжу, оформляє документи, встає на онлайн чергу і так далі. І для того, щоб продавцям легше було знаходити своїх покупців, пропонуються послуги з пошукового просування сайтів (або SEO - search engine optimization), Наприклад, на https://bf.agency/uslugi/seo можна замовити таку послугу.

Цілі пошукового просування

Якщо розглядати питання з Інтернет-ресурсами трохи ширше, простежується такий взаємозв'язок: кожен сайт, на який заходить користувач, створювався з тією чи іншою метою. Так, наприклад, мета комерційних - це отримання прибутку, інформаційних і новинних - залучення читацької аудиторії і поширення важливої ​​інформації, у сервісних ж - залучення нових користувачів. І список можна подовжувати далі.

Якщо ж об'єднати всі ці групи, то можна сказати, що вони переслідують єдину масштабнішу мету - залучення цільової аудиторії та підвищення зацікавленості у змісті сайту. А для того, щоб цього досягти, не обійтися без пошукового просування. Чому так?

Read also:   8 порад, як збільшити органічний трафік

Це відбувається з наступних причин: людина, коли вводить в пошуковий рядок свій запит, отримує безліч варіантів. Автоматично вона відкриває кілька перших зі списку, а ті які знаходяться далі, розглядаються рідко. Так ось, просування сайту якраз виводить сайт в той перший топ. Іншими словами, без цієї послуги користувачі Інтернету навряд чи будуть відвідувати сторінку, навіть якщо інформація на ній буде дійсно корисною: вони її просто не побачать.

Які сторінки потрапляють на високі позиції у пошукових системах

На те, який сайт буде знаходитися в топі, впливають такі чинники:

  • Релевантність темі запиту. Тобто першими в списку будуть висвітлюватися ті, які якнайповніше відповідають на запит, отриманий від користувача.
  • Відвідуваність сторінки. Чим вона вища, тим більше шансів потрапити в топ списку.
  • Активність користувачів. Сюди входить кількість і частота коментарів, які залишаються на сайті. Чим їх більше, тим краще.

В останніх двох простежується така логіка: раз багато відвідувань і коментарів, значить, матеріал на сайті дійсно викликає інтерес і захопленість у користувачів. Отже, є сенс просувати і фіксувати його в топі.

Read also:   Чи можна змінювати семантичне ядро сайту?

При цьому слід враховувати, що налагодити систему просування сайту самостійно доволі важко. Тому люди і звертаються за допомогою до фахівців.


Be the first to comment on "Пошукове просування сайту: для чого це потрібно та як це працює"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*